به گزارش افکارنیوز،

به ادعای کادناسر، لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی تیم فوتبال  بارسلونا  مذاکرات برای تمدید قراردادش را متوقف کرده و قصد دارد در تابستان سال آینده این تیم را ترک کند.

اخبار ورزشی- گفته می‌شود لیونل مسی به دلیل مشکلات به وجود آمده در این تیم، خود را مقصر می‌داند و دچار سرخوردگی شده است. مسی از تصمیمات اخیر مدیران این باشگاه عصبانی است.

او علاوه بر این، اختلافاتی هم با اریک آبیدال، مدیر ورزشی باشگاه و کیکه ستین سرمربی این تیم دارد و همچنین از اینکه باشگاه نتوانست نیمار را جذب کند، به شدت ناراحت و عصبانی است. به همین دلیل، او تصمیم گرفته سال‌های پایانی فوتبالش را در تیم دیگری سپری کند.

با وجود اینکه مذاکرات برای تمدید قرارداد مسی با بارسلونا بین بارتومئو و پدر مسی به خوبی پیش می‌رفت و توافقاتی حاصل شده بود، اما به نظر می‌رسد این ستاره آرژانتینی قصد دارد با پایان قراردادش در تابستان ۲۰۲۱ نیوکمپ را ترک کند.

مسی تا چند هفته پیش طبق قرارداد قبلی که با بارسلونا به امضا رسانده بود، بندی داشت که می‌توانست هر زمان که خواست این تیم را ترک کند، اما این بند چند هفته‌ای است که منقضی شده و چاره‌ای جز اینکه تا پایان قراردادش در بارسا که تابستان ۲۰۲۱ است، بماند ندارد.