به گزارش افکارنیوز،

حمید مطهری (مربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران) در نشست خبری پیش از دیدار برابر شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: هفته قبل با پیکان بازی کردیم و در فضای مجازی برخی گفتند که ما با تیم‌های پایین جدول بازی می‌کنیم و دیدار هایمان آسان است، اما مشاهده کردید که پیکان چقدر خوب مقابل ما بازی کرد. همه تیم‌ها با تمام وجود مقابل پرسپولیس بازی می‌کنند؛ شاهین برای ما قابل احترام است و امیدوارم فردا بازی خوبی انجام بدهیم و بتوانیم در مرحله اول نتیجه بگیریم و در پایان فوتبال قابل احترامی ارائه بدهیم.

اخبار ورزشی- وی افزود: تاکتیک تیم ما این است که همیشه هجومی بازی کنیم و هر بازیکن در این پازل تاکتیکی قرار بگیرد باید گل زنی کند، فرقی نمی‌کند بازیکن ایرانی در زمین باشد یا خارجی، کار ما براساس کار گروهی است.  در بازی قبل سید جلال حسینی دقیقه ۹۰ به زمین رفت و او باید الگوی سایر بازیکنان باشد که با این سن با انگیزه وارد زمین می‌شود. تمرینات و بازی‌های پرسپولیس بر اساس کار گروهی است و ما وحدت تاکتیکی خوبی در تیم داریم ما مربیان همیشه با چالش مصدومیت رو به رو هستیم، اما سعی کرده‌ایم کمترین مصدومیت در تمیمان وجود داشته باشیم. ما در بازی با پیکان هم از نظر فیزیکی و از هم از نظر نتیجه عملکرد فوق العاده‌ای داشتیم.

حمید مطهری  درباره وضعیت بیرانوند هم گفت: علیرضا بازیکن بزرگی و با همه وجودش برای ما کار کرده است درباره این که به کمیته انضباطی باشگاه فرا خوانده شده اطلاعی ندارم و فقط این موضوع را شنیده ام این موضوع که چرا به کمیته انضباطی احضار شده را نمی‌دانیم، اما قطعا بازیکن خیلی خوبی برای ما بوده است او تا ۱۱ تیر با ما قرارداد داشت و از آن تاریخ بازیکن باشگاه بلژیکی محسوب می‌شود.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت مصدومان این تیم گفت: وحید امیری بازیکن توانمندی بوده و این گونه آسیب دیدگی‌ها در این سبک از بازی‌ها طبیعی است متاسفانه محمد انصاری که هم مصدوم شده و ما سعی می‌کنیم به محمد نادری هم استراحت بدهیم تا با بهبود وضعیتش تمرین کند. بازیکنان تمام تمرکزشان روی بازی‌ها وتمرینات است. بازیکنان مطالباتی دارند که باید به آن‌ها رسیدگی شود ما در کادر فنی سعی کرده ایم وارد این موضوعات نشویم و دوست نداریم درباره مسائل مالی صحبت کنیم، اما این مطالبات حق بازیکنان و اعضای کادر فنی است. نباید نگران این موضوع باشیم، چون قطعا حل خواهد شد.

مطهری همچنین گفت: اولویت ما سلامت جامعه است. واقعا دوست داریم در زمین فوتبال حقمان را بگیریم و حقانیتمان ثابت شود. تابع تصمیمات سازمان لیگ و ستاد مقابله با کرونا هستیم و از تصمیمات آن‌ها اطاعت می‌کنیم. درباره کریم باقری هم باید بگویم او اسطوره پرسپولیس است و دوست صمیمی من هم محسوب می‌شود روزی که گل محمدی قبول مسئولیت کرد اولین مسئله این بود که کریم باقری در پرسپولیس بماند من از هواداران می‌خواهم در این مسائل باهوش باشند و وارد مسائل فضای مجازی نشوند. حضور او در پرسپولیس نعمت بوده، اما این را بدانیم حضور در تیم ملی خدمت به فوتبال ایران است.

وی درباره علی علیپور و این که آیا شانس آقای گلی دارد و پنالتی زن پرسپولیس است، یا خیر گفت: علیپور بازیکن توانمندی است اگر احساس کنیم او می‌تواند به پرسپولیس کمک کند اجازه می‌دهیم پنالتی‌ها را هم بزند، اما این گونه تصمیمات را در جریان بازی می‌گیریم.