به گزارش افکارنیوز،

ویتال هینن، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان که با اظهارات و اقدامات عجیب خود در بین اهالی والیبال معروف است در دور جدید تمرینات تیم لهستان هم دست به اقدامی جالب زد.

اخبار ورزشی- دور جدید تمرینات تیم ملی والیبال لهستان آغاز شده تا این تیم خود را برای حضور در رقابت‌های المپیک توکیو آماده کند. با وجود اینکه مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده، اما هینن دست از تمرین برنمی‌دارد.

سرمربی عقاب‌ها در آغاز تمرینات خطاب به بازیکنانش  به آنها گفت که شما تصمیم بگیرید که در دو هفته پیش‌رو چگونه تمرین کنیم. او از تک تک بازیکنان درخواست کرد تا نظرات خود را اعلام کنند. بازیکنان از این اظهارات متعجب شدند و تصور کردند که هینن می‌خواهد با آنها شوخی کند!

هینن بازهم خطاب به بازیکنانش اعلام کرد تمرینات بدنسازی، تمرینات هوازی، تمرینات دیگر و استراحت از گزینه‌های پیش‌روی شما است. کوبیاک، کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان در واکنش به اظهارات سرمربی گزینه استراحت را انتخاب کرد و سایر بازیکنان هم به شوخی به همین گزینه رای دادند.

لوماچ، پاسور لهستان اظهار داشت: ما دوست داریم که سخت تمرین کرده و می‌خواهیم به خوبی از زمانی که در اختیار ما قرار گرفته استفاده کنیم.