به گزارش افکارنیوز،

حدود دو هفته ای می شود که تیم والیبال سایپا تهران با هدایت مصطفی کارخانه تمرینات خود را آغاز کرده است. حضور این مربی مطرح در تیم والیبال سایپا و بستن قراردادهای گرانقمیت در فصل نقل و انتقالات باعث ایجاد حواشی زیادی برای تیم والیبال سایپا شد.

اخبار ورزشی- بهمن سلطانی مربی پیشین تیم های پایه والیبال پس از برکناری از سمت خود در این باشگاه پرده از قراردادهای غیر معقول این تیم برداشت.

روز دوشنبه از اردوی نارنجی پوشان خبر رسید که مصطفی کارخانه خواستار کاهش ۱۰ درصدی قرارداد بازیکنان شده و همین امر باعث شد تا بازیکنان پس از اتمام تمرین صبح خود تا بعد از ظهر در باشگاه بمانند و در نهایت قرارداد جدید توسط بازیکنان امضا نشد. تمرین عصر نارنجی پوشان هم برگزار نشد و قرار است امروز قراردادها با اعمال تغییرات و کاهش درصدی از رقم ها امضا شود.

مصطفی کارخانه درباره شایع اختلافات پیش آمده در تیم والیبال سایپا گفت: اصلا چنین چیزی وجود ندارد. یکی از منضبط ترین، منسجم ترین و متحدترین تیم های حاضر هستیم. اتحاد و همبستگی لازم را داریم و کارمان را انجام می دهیم.

سرمربی تیم والیبال سایپا درباره کاهش رقم قراردادها نیز گفت: خیر، چنین چیزی نیست. شرایط تیم خوب است.

وی رفتن خود از تیم را نیز تکذیب کرد و گفت: فعلا هستم و این خبرها دروغ است. این دشمنی محض است. آدم های کوتاه نظر و مریض این کارها را می کنند. حسادت است، چون خودشان نتوانستند چنین شرایطی داشته باشند حسادت می کنند. تیم منسجمی داریم و باشگاه عالی است.