به گزارش افکارنیوز،

با انصراف سیروس پورموسوی از سرمربیگری تیم ملی جوانان وضعیت کادرفنی این تیم در فاصله دو ماه مانده تا شروع رقابت های قهرمانی آسیا نامشخص است.

اخبار ورزشی- درحالی که پورموسوی از اسفند سال گذشته اعلام کرده بود که دیگر نمی خواهد در تیم ملی جوانان بماند معلوم نیست که چرا فدراسیون فوتبال زودتر به فکر تعیین تکلیف برای کاردفنی تیم جوانان نکرده و اکنون در فالصه دو ماه مانده به مسابقات تازه قرار است کادرفنی این تیم مشخص شود.

کمیته فنی فدراسیون گزینه های مختلفی را در این مدت مورد بررسی قرار داده که یکی از آنها علیرضا منصوریان بود اما وی این سمت را قبول نکرد.

به تازگی فدراسیون مذاکراتی با سهراب بختیاری زاده داشته است اما ظاهرا وی از تیم رایکای بابل در دسته اول هم پیشنهاد دارد و هنوز جواب قطعی به فدراسیون نداده است.

از سوی دیگر مسئولان فدراسیون این پیشنهاد را به اکبر محمدی رئیس کنونی کمیته جوانان هم داده است اما وی تا این لحظه این پیشنهاد را قبول نکرده است و اگر وی این سمت را قبول نکند شانس بختیاری زاده از سایر گزینه ها برای قبول این هدایت بیشتر است.

به نظر می رسد هر روزی که می گذرد فرصت برای آماده سازی تیم جوانان از دست می رود. آن هم در شرایطی که تیم جوانان کشورمان در این دوره از مسابقات با تیم های قطر، عراق و بحرین همگروه است.