به گزارش افکارنیوز،

پرسپولیس باید در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر باید به مصاف ماشین سازی برود که به تازگی محمدرضا مهاجری را روی نیمکت خود نشانده برود.

اخبار ورزشیسرخپوشان با تعداد زیادی محروم و مصدوم به مصاف حریف تبریزی خود می‌روند و دست یحیی واقعا برای این بازی بسته است. امید عالیشاه، وحید امیری، محسن ربیع‌خواه و محمد نادری به همراه محمد انصاری، کریستین اوساگونا و کمال کامیابی نیا غایبان تیم سرخپوش در این مسابقه هستند.

در دروازه پرسپولیس با جدایی بیرانوند کار به دست رادوشویچ سپرده شده است و در خط دفاع هم مهدی شیری در کنار سه مدافع دیگر سرخپوشان یعنی جلال حسینی، شجاع خلیل زاده و محم حسین کنعانی‌زادگان به میدان می‌رود و از این بین یک نفر که احتمالا کنعانی‌زادگان باشد در غیاب نادری، ربیع‌خواه و انصاری دفاع چپ خواهد بود. غیبت کامیابی‌نیای محروم باعث می‌شود یحیی دست به تغییر تاکتیک زده و به چهار چهار دوی لوزی روی بیاورد و نوراللهی تک هافبک دفاعی سرخپوشان در این سیستم است. ترابی، نعمتی و رسن سه هافبک رو به جلوی پرسپولیس هستند که پشت سر عبدی و علیپور در خط حمله ایفای نقش خواهند کرد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی:
بوژیدار رادوشویچ، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، سیدجلال حسینی، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، بشار رسن، مهدی ترابی، علی علیپور، مهدی عبدی.