به گزارش افکارنیوز،

شاهین توکلی که عملکرد خوبی در مقابل پرسپولیس داشت، در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به این مسابقه عنوان کرد: بازی همانطور که دیدید برابر بود و می‌توانست مساوی باشد اما اتفاقاتی رخ داد که ما نتیجه را از دست دادیم. به هر حال من مدافع بودم و وظایفم را انجام دادم اما در 5 دقیقه آخر نتوانستیم مقاومت کنیم و یک گل از پرسپولیس خوردیم اما عملکرد بدی نداشتیم.

اخبار ورزشی- مدافع تیم ماشین سازی در خصوص پنالتی پرسپولیس هم گفت: به نظر من صحنه پنالتی پرسپولیس، درست بود. صحنه مشکوک برای ما خیلی واضح نبود و من از نیمه خودمان درست ندیدم. به هر حال این چیزها را باید بسپاریم به کارشناسان داوری.

توکلی در خصوص ناکامی 7 ماهه ماشین سازان در پیروزی اظهار داشت: ما باتوجه به نتایجی که در نیم فصل دوم گرفتیم احساس خطر می‌کنیم. باید به خودمان بیاییم بای های مهمی با ذوب آهن، سایپا و گل گهر داریم. با حضور رضا مهاجری روند رو به رشدی داریم و مطمئن باشید طلسم 210 نبردن را خواهیم شکست و امیدوارم این اتفاق در اصفهان رقم بخورد.

او درباره علت نتایج ضعیف ماشین سازی هم گفت: واقعا نمی‌دانم، یک سری مشکلات و بدشانسی ها بوده. تغییرات کادرفنی را داشتیم و چند بازیکن خود را هم از دست دادیم اما به هر حال تلاش می‌کنیم که در بقیه بازی ها برنده شویم.