به گزارش افکارنیوز،

محسن خلیلی بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره وضعیت این روز‌های این تیم در مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس نسبت به سال گذشته موفق شد تیم اصلی خودش را حفظ کند و حتی این فصل یک مقدار هم تیم خود را تقویت کرد. در این تیم مهره‌های بسیار خوبی حضور دارند و علی رغم اینکه همه بازیکنان پرسپولیس در شریاط ایده آلی هستند و می‌توانند به عنوان بازیکن اصلی در ترکیب تیم قرار بگیرند، اما شخصیت قهرمانی این تیم باعث شده بعضی از بازیکنان روی نیمکت قرار بگیرند. هر زمانی که ۶ - ۷ بازیکن اصلی این تیم در ترکیب حضور ندارند وقتی به اسامی نیمکت نشینان توجه می‌کنیم می‌بینیم که غیبت آن‌ها اصلا به چشم نمی‌آید و ریتم بازی هم تغییر نمی‌کند. این حاصل تلاش مربیان امسال و سال گذشته به خصوص برانکو است.

اخبار ورزشی- بازیکن سابق تیم پرسپولیس درباره بازی پرسپولیس با ماشین سازی تبریز که شب گذشته برگزار شد بیان داشت: بازی شب گذشته یک دیدار بسیار خوبی بود که با برد پرسپولیس همراه شد. تیم پرسپولیس الان در وضعیتی قرار گرفته که کمتر تیمی پیدا می‌شود که بتواند آن را اذیت کند و این هم به دلیل نظم تیمی و تاکتیکی است که در این تیم وجود دارد. هر تیمی که جلوی پرسپولیس بازی می‌کند بیشتر سعی دارد دفاع کند تا کمتر گل بخورد تا بتوانند از طریق ضد حمله و یا ضربات ایستگاهی دروازه پرسپولیس را باز کنند.

خیلی افزود: کرونا روی کیفیت بازی همه تیم‌ها تاثیر گذاشته است. شما وقتی ۳ ماه از شرایط مسابقه دور باشید کاملا تاثیر آن را مشاهده خواهید کرد. به همین دلیل بازی‌های لیگ یه همین دلیل خیلی بی کیفیت برگزار می‌شود. در هر صورت پرسپولیس از اول فصل یک سر و گردن از سایر تیم‌ها بالاتر است.