به گزارش افکارنیوز،

در کنار مسی، 3 بازیکن بارسلونا هستند که پس از آغاز دوباره فوتبال نقشی اساسی در این تیم ایفا می‌کنند.

اخبار ورزشی- مارکای اسپانیا از این 3 نفر به عنوان ستون‌های تیم نام برد و وجودشان را دلیل باقی ماندن بارسلونا در کورس قهرمانی دانست.

مارک آندره تراشتگن، جرارد پیکه و آرتورو ویدال بهترین عملکرد خود را نشان دادند و در تیم ستین بالاترین توانایی خود را به ثبت رساندند.

زیر نظر ستین 5 بازیکن بوده‌اند که بیشتر از سایرین در ترکیب حضور داشته اند. مسی تنها بازیکنی بوده که در 810 دقیقه بارسلونا به همراه تراشتگن در بازی حضور داشته است.

پیکه با 785 دقیقه ، آلبا 711 دقیقه و ویدال 617 دقیقه نیز در رده‌های بعدی قرار دارند.

تراشتگن که در دیدار مقابل رئال وایادولید درخشان ظاهر شد، در 6 بازی از 9 بازی توانسته دروازه خود را بسته نگاه دارد و کلین‌شیت کند.

در 26 بازی گذشته، تراشتگن 29 گل دریافت کرده و آماری ضعیف را به جا گذاشته است. اما این گلر آلمانی در 9 بازی اخیر 5 بار گل خورده که 2 گل آنها پنالتی بوده است. این مسئله نشان می‌دهد پس از دوران کرونا تراشتگن آماری بهتر و درخشانی به ثبت رسانده است.

پیکه نیز وظایف تدافعی خود را به خوبی به ثبت رسانده و توانسته یکی از مهره‌های خوب بارسلونا پس از آغاز دوباره فوتبال نام گیرد.

در آخر نیز آرتورو ویدال که 2 گل نیز به ثمر رسانده عملکرد مثبتی در تیم ستین داشته است. بازیکنی که قدرت جنگندگی بالا دارد و می‌تواند توپ را به خوبی حفظ کند. وی در دیدار سخت بارسلونا مقابل وایادولید تنها گل آبی‌اناری‌ها را نیز به ثمر رساند.

بارسلونا در 2 بازی باقی مانده لالیگا باید به مصاف اوساسونا و آلاوس برود و تنها امیدش به لغزش مادریدی‌ها باشد تا بتواند دوباره قهرمان لیگ شود.

در جدول لالیگا رئال مادرید با یک بازی کمتر، 80 امتیازی است و بارسلونا با 79 امتیاز به دنبال لغزش کهکشانی‌هاست.بامداد فردا رئال مادرید میهمان گرانادا است.