به گزارش افکارنیوز،

روابط عمومی باشگاه سپاهان با انتشار متنی نسبت به اشتباهات داوری در مسابقات فوتبال لیگ برتر اعتراض کرد.

اخبار ورزشی- در بیانیه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان آمده است:

اشتباهات داوری تا چه زمانی، تا کجا و به چه قیمتی؟

جدا از مباحث فنی که کارشناسان بی غرض به آن پرداخته‌اند و آماری که سپاهان مقابل رقبایش ثبت کرده را تحسین می کنند، بد نیست کمیته داوران فدراسیون فوتبال هم نگاهی به عملکرد داورانش و سرنوشتی که آنها برای تیم‌ها رقم می‌زنند، نگاهی داشته باشد.

در سه صحنه‌ مسابقه مقابل پارس‌جنوبی که کارشناسان داوری رای به اعلام پنالتی می‌دهند، معلوم نیست محمدرضا اکبریان به چه دلیل تا این حد راحت، از حق تیمی که شایسته کسب پیروزی و گرفتن سه امتیاز بود، عبور می کند؟ از پنالتی اول که پاس رو به عقب محبی با دست مدافع حریف به مقصد نرسید تا زدن پای ‌منصوری و در نهایت شارژ کردن محبی در محوطه جریمه؛ صحنه‌هایی بودند که داور مسابقه می‌توانست به سادگی با سوت‌های درست، به رسیدن سپاهان به حقش کمک کند. ولی افسوس که در طول فصل بارها شاهد این اتفاقات بوده‌ایم و عزمی برای تغییر آن نبوده است. 

 سپاهان همیشه در مقابل مسئولان فوتبال ایران و تصمیماتی که می‌گیرند، موضع پذیرش را در دستور کارش قرار می‌دهد، آیا حالا کسی هست که پاسخ این امتیازات از دست رفته نه تنها در بازی برابر پارس جنوبی جم بلکه مسابقات دیگر لیگ تا هفته بیست و چهارم را بدهد؟

آیا وقت آن نیست که پاسخ قانع کننده‌تری برای از دست رفتن 2 امتیاز ما در این بازی داده شود؟ 2 امتیازی که شاید موقعیت ما نه برای قهرمانی که برای کسب سهمیه آسیایی را به خطر بیاندازد؟ همیشه مسئولان باشگاه‌ها و مربیان فوتبال در قبال نتیجه نگرفتن، ملزم به پاسخگویی هستند. حالا ما می‌خواهیم بدانیم در قبال این اشتباهات جبران ناپذیر چه کسی پاسخگو است؟