به گزارش افکارنیوز،

سایت HITC انگلیس با انتشار گزارشی درباره آخرین وضعیت سردار آزمون ستاره ایرانی تیم فوتبال زنیت به او لقب «شاهزاده سن پترزبورگ» را داد.

اخبار ورزشی- زنیت فقط به پیشنهاد‌های ۲۵ میلیون پوندی برای سردار آزمون توجه خواهد کرد. آرسنال، اورتون و لستر سیتی علاقه‌مند به جذب این بازیکن هستند.

به نظر می‌رسد که آزمون پس از اینکه با ۲ گل خود در پیروزی ۴-۲ هفته گذشته زنیت برابر کراسنودار، تیمش را به عنوان قهرمانی لیگ برتر روسیه رساند، حالا قرار است به عنوان «شاهزاده سن پترزبورگ» این تیم را ترک کند.

چند هفته پیش در نقل قول‌های منتشر شده در روزنامه کویره دلو اسپورت، این بازیکن ملی پوش ایرانی اعتراف کرد که پس از هشت سال حضور در روسیه به دنبال "چالش جدیدی" است.

مهاجمی که همچنان به عنوان مسی ایرانی شناخته می‌شود، بعد از زدن ۱۸ گل در ۳۴ بازی در این فصل، پیشنهاد‌های کمی نخواهد داشت.

یکی از تیم‌ها لستر است که تصمیم گرفته از بار مسئولیت گلزنی "جیمی واردی"مهاجم  پا به سن گذاشته خود، بکاهد و به همین منظور ماه مارس پرس و جو‌هایی درباره سردار انجام داد. در کنار این تیم، وستهام نیز که به نظر می‌رسد آزمون را جانشین سباستین هالر مهاجم مصدوم خود می‌بیند، از دیگر مشتریان این بازیکن است.

شاید فرهاد مشیری (سهامدار اورتون) بتواند بازیکنی را که سال‌ها به دنبالش بوده، جذب کند.سایت AreaNapoli ایتالیا گزارش داد که اورتون مشتاق است که هموطن سهامدار ایرانی خود را به پارک گودیسون بیاورد. آزمون ۲۵ میلیون پوندی مطمئناً ارزان‌تر از امثال ویکتور اوسیمن، آندره بلوتی یا چیرو ایموبیله خواهد بود.

به گزارش AreaNapoli آرسنال نیز دیگر مشتری آزمون است. اما با توجه به اینکه در حال حاضر به نظر می‌رسد حتی راهیابی به لیگ اروپا برای این تیم رویایی دور از دسترس است ، حتی ۲۵ میلیون پوند هم می‌تواند برای توپچی‌ها کمی سنگین باشد.