به گزارش افکارنیوز،

2 روز قبل دادگاه حکمیت ورزش جهان  2 سال محرومیت منچسترسیتی از حضور در لیگ قهرمانان اروپا را برداشت.

اخبار ورزشی- به این ترتیب تیم دوم شهر منچستر همه نگرانی هایش را بابت آینده ای مبهم فراموش کرد.مدیریت باشگاه حتی وارد عمل شد و خواستار تمدید قرارداد پپ گواردیولا شد.

مربی بزرگ و اسپانیایی نیز در این مورد و موضوع مهم رفع محرومیت نیز صحبت کرد. او در صحبت هایش که در سایت گل منعکس شده، گفت: او گفت:هیچ چیز عقیده ام را تغییر نداده است. شاید برای مدتی بیشتر در اینجا بمانم.

پپ افزود: به عنوان باشگاه و یک سازمان، باید گفت که مردم درک نمی کنند که برای باشگاه چقدر سخت بود که تحت فشار افکار عمومی بماند در حالی که هیچ اشتباهی هم نکرده بود.امیدوارم حالا همه این بحث را تمام کنند. دیگر در این باره حرف نزنند. البته اگر بتوانند و بخواهند، می توانند بروند و مقابل دادگاه سند بیاورند که ما چه کرده ایم.

او در مورد موضوع تمدید قراردادش گفت: اکنون وقت مناسبی در مورد این موضوع نیست. چون یک ماه باورنکردنی را در پیش داریم. از طرفی هنوز یک سال دیگر از قراردادم باقی مانده است. برای یک مربی این زمان خیلی خیلی زیادی است. 

گواردیولا افزود:اکنون شرایط عادی مثل همه فصل های قبلی است.اگر اوضاع مبهم بود، نمی دانم چه اتفاقی می افتاد. البته وضعیت شخصی من مشخص بود. چون به خودم یک ماه قبل گفتم می مانم چه در لیگ قهرمانان باشیم یا نه. حتی همان چیزی که برخی از مردم انگلیس به ما گفتند و پیشنهاد رفتن به دسته دوم را داده بودند.

این اظهارات در حالی بیان شد که  یورگن کلوپ، دوست و همکار آلمانی گواردیولا در تیم لیورپول ، همچنین ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی تاتنهام، رای دادگاه حکمیت ورزش در مورد منچسترسیتی را «افتضاح» و «فاجعه» خواندند.