به گزارش افکارنیوز،

مراسم معارفه سهراب بختیاری‌زاده سرمربی جدید شهرخودرو با حضور دکتر فرهاد حمیداوی مالک، علیپور قائم مقام، دکتر شهام و دیگر مدیران و اعضاء هیات‌مدیره باشگاه شهرخودرو در زمین تمرین منزل‌آباد برگزار شد.

اخبار ورزشی- در این مراسم فرهاد حمیداوی با آرزوی موفقیت برای سهراب بختیاری‌زاده خواستار تمرکز کامل بازیکنان و کادر فنی بر بازی‌های پیش‌رو و کسب امتیازات لازم برای حفظ جایگاه شهرخودرو در میان تیم‌های بالای جدول شد‌.

بختیاری‌زاده سرمربی جدید شهرخودرو نیز با اشاره به توانمندی بازیکنان شهرخودرو گفت: بازی‌های شهرخودرو را کمابیش دنبال کرده‌ام و فیلم‌های آن را هم دیده‌ام. به نظر من این تیم بازیکنان با قابلیت‌های فنی بالا دارد و انشاءالله در ادامه لیگ بتوانیم نتایج خوبی را برای شهر مشهد رقم بزنیم. احتیاج به اتحاد و همدلی داریم و با قدرت پیش می‌رویم.

کاپیتان اکبر صادقی نیز در این مراسم تاکید کرد: قطعا تک تک بازیکنان شهرخودرو حرفه‌ای هستند و تمام تلاش خود را برای سربلندی شهرخودرو با حضور آقای بختیاری‌زاده سرمربی جدید این تیم خواهند کرد.

گفتنی است سهراب بختیاری‌زاده در پایان این مراسم معارفه برخورد گرم و صمیمی با بازیکنان این تیم داشت و به خوش و بش با بازیکنان باسابقه شهرخودرو پرداخت.

حسین بادامکی نیز به عنوان دستیار جدید سهراب بختیاری‌زاده به کادر فنی شهرخودرو خراسان اضافه شد.