به گزارش افکارنیوز،

ظهر روز چهارشنبه گذشته و دقایقی پس از پایان کنفرانس خبری یحیی گل‌محمدی خبر رسید که دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان به تعویق افتاده و به جای روز پنجشنبه، ساعت ۲۱ امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

اخبار ورزشی- اهالی جامعه فوتبال از این تصمیم ناگهانی سازمان لیگ شوکه شدند به خصوص که افشین پیروانی سرپرست و مدیر تیم فوتبال پرسپولیس هم مصاحبه تندی انجام داد و سوالاتی در مورد چرایی این اتفاق پرسید.

سهیل مهدی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ توضیح داد از آنجا که زمان قرنطینه برخی بازیکنان کرونایی فولاد روز جمعه به پایان می‌رسید، نمی‌توانستند بازی را طبق برنامه، در روز پنجشنبه برگزار کنند و این دیدار به شنبه موکول شد.

با این حال، تعویق در بازی به سود پرسپولیسی‌ها هم شد و آنها با اینکه چهره معترض را به خود گرفته بودند، اما نسبت به تعویق بازی، چندان هم ناراحت نیستند، زیرا در همین مدت، امید عالیشاه، وحید امیری و محمد نادری توانستند با دو جلسه تمرین بیشتر، به آمادگی بهتری برای همراهی تیم‌شان برسند.

این سه بازیکن در دو دیدار قبلی تیم به خاطر مصدومیت، غایب بودند، اما حالا می‌توانند در کنار تیم باشند و حتی در ترکیب اصلی به میدان بروند.