به گزارش افکارنیوز،

محسن سیدی در ارتباط با عدم دریافت مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس  گفت: متأسفانه باشگاه با ما بی‌مهری کرد. پرسپولیس در آن دوران عملکرد درخشانی داشت و با دریافت تنها ۷ گل در ۱۹ بازی، با عملکرد خوب علیرضا بیرانوند و بوژیدار رادوشوویچ، قهرمان نیم‌فصل شد. تنها زمانی که یحیی گل‌محمدی جانشین گابریل کالدرون روی نیمکت پرسپولیس شد، افشین پیروانی با من تماس گرفت و گفت که گل‌محمدی کادر فنی خود را دارد و ما هم کنار رفتیم. من از محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل وقت باشگاه و پیروانی گله‌مندم و متأسفانه به ما بی احترامی شد.

اخبار ورزشی- وی در ادامه در خصوص عملکرد رسول‌پناه به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس، تصریح کرد: امیدوارم رسول‌پناه، راه مدیران قبلی را نرود. من تا پایان هفته جاری صبر می‌کنم، اما اگر مطالباتم را پرداخت نکنند مجبور می‌شوم از پرسپولیس شکایت کنم. اگر رسول‌پناه راه مدیران قبلی را برود، باز هم بدهی روی دست باشگاه می‌گذارد و این وضعیت که الان ۷۰ نفر، از بازیکن و مربی گرفته تا هتل و سوپر مارکت از باشگاه طلب دارند، ادامه پیدا می‌کند.

مربی سابق دروازه‌بان‌های پرسپولیس در پایان پیرامون توافق‌نامه خود با این باشگاه، خاطرنشان کرد: در توافق‌نامه‌ای که با پرسپولیس امضا کرده بودیم قرار بود تا پایان اسفندماه مطالبات من را پرداخت کنند، اما متأسفانه باشگاه به قول خود عمل نکرد. قرار بود مطالبات ما که کادر فنی کالدرون بودیم را پرداخت کنند تا کالدرون هم به واسطه اینکه می‌بیند باشگاه با کادرفنی او تسویه کرده، به پرسپولیس تخفیف دهد.

سیدی: باشگاه با من بی‌مهری کرد/ از انصاری‌فرد و پیروانی گله‌مندم