به گزارش افکارنیوز،

در حالی که سرخپوشان پایتخت نیمه دوم را هجومی آغاز کرده بودند، با ضربه سیامک نعمتی به گل رسیدند. نعمتی در دقیقه 67 توپ را در محوطه جریمه کنترل کرد و پس از سرتوپ و فریب دو بازیکن، در حالت نامتعادل روانه شوت زد و ضربه اش پس از برخورد به یکی از مدافعان فولاد و تیرک دروازه، از خط عبور کرد تا پرسپولیس به نخستین گل خود در این مسابقه برسد.

اخبار ورزشی- پیش از این نیز حرکات عرضی هافبک های پرسپولیس و شوت زنی آن ها چند خطر دیگر را روی دروازه فولاد به وجود آورده بود اما ضربات قرمزها اغلب فاقد دقت کافی بود و همین موضوع باعث می‌شد تا آن ها از باز کردن دروازه حریف ناکام بمانند تا این که سیامک گل پیروزی بخش شاگردان یحیی را به ثمر رساند.

با این گل پرسپولیس در جدول 59 امتیازی شد و در مجموع فصول لیگ برتر به 1000 امتیاز رسید. به عبارتی آن ها تاکنون میانگین 52.6 امتیاز در هر فصل را ثبت کرده اند که رقم قابل توجهی به حساب می‌آید. البته سرخ ها در پنج فصل اخیر میانگین بیش از 60 امتیاز در هر فصل را دارند و همین عملکرد باعث شد تا آن ها خیلی زود به هزارمین امتیاز خود در لیگ برتر خلیج فارس برسند. حالا قرمزپوشان می‌توانند تا پایان فصل امتیازات خود را به 1015 برسانند.

سیامک نعمتی هم که در دوره بعد از کرونا عملکرد بسیار خوبی داشته و ستاره خط هافبک پرسپولیس بوده، در این دیدار برای اولین بار در فصل جاری موفق به گلزنی شد تا طلسم خود را در لیگ نوزدهم بشکند. نعمتی پیش تر هم سابقه گلزنی به فولاد را داشت و موفق به دبل مقابل این تیم شده بود.

او بعد از گل به سمت دوربین ها رفت و با بوسه بر لوگو و پیراهن پرسپولیس ، گل زیبا و سه امتیازی خود را جشن گرفت و حالا می‌تواند امیدوار باشد که با این روند در ترکیب اصلی سرخ ها باقی بماند.

نکته جالب این که پرسپولیس با این برد به نوزدهمین پیروزی خود در این فصل رسید و حالا با کسب دو برد دیگر بیشترین تعداد برد به عنوان یک قهرمان را ثبت خواهند کرد.

نعمتی علاوه بر این که با امتیازات پرسپولیس در لیگ برتر را چهار رقمی کرد، موفق شد قهرمانی این تیم را نیز تا حد بسیار زیادی قطعی کند. حالا تنها در صورتی این جام از دست خواهد رفت که پرسپولیس تمام بازی های خود را واگذار کند و فولاد، استقلال یا تراکتور تمام بازی های خود را با پیروزی پشت سر بگذارند.