به گزارش افکارنیوز،

مهدی ترکمان درباره نتایج ضعیف سپاهان بعد از شروع مجدد مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: تیم ما از لحاظ فنی و تاکتیکی حتی نسبت به قبل از تعطیلی لیگ هم بهتر بازی می‌کند، ولی متأسفانه بدشانس هستیم. ما موقعیت‌های زیادی را از دست می‌دهیم و بابت این موضوع خیلی ضرر کردیم. خودمان هم از این وضعیت ناراحت هستیم و امیدواریم در بازی‌های بعدی بدشانسی دست از سر سپاهان بردارد.

اخبار ورزشی- وی در پاسخ به این پرسش که «آیا سپاهان مشکل فنی دارد؟»، تأکید کرد: اگر تیم ما بد بازی کند نمی‌توانیم موقعیت ایجاد کنیم. آنالیز بازی‌های سپاهان نشان می‌دهد که از لحاظ تاکتیکی چقدر خوب بازی می‌کنیم و گردش توپ را به‌ خوبی انجام می‌دهیم، ولی متأسفانه در گل زدن خیلی بدشانس هستیم.

ترکمان در واکنش به برخی انتقادهای صورت گرفته از امیر قلعه‌نویی که از طرف گروهی از هواداران سپاهان انجام شده است، تصریح کرد: آقای قلعه‌نویی زحمت می‌کشد و تمامی نکات لازم را به بازیکنان گوشزد می‌کند. اعتقاد من این است که انتقاد از ایشان نمی‌تواند منطقی باشد. اگر بد بازی می‌کردیم قطعاً قضیه فرق داشت، ولی وقتی موقعیت‌ها را به راحتی از دست می‌دهیم قلعه‌نویی چه تقصیری دارد؟!

مدافع تیم فوتبال سپاهان در پایان حرف‌هایش تصریح کرد: سپاهان تیم بزرگی است و ما می‌دانیم که پیراهن چه تیمی را بر تن کرده‌ایم. از هواداران می‌خواهیم صبور باشند و تیم را حمایت کنند. فصل هنوز تمام نشده است و ما باید در لیگ برتر سهمیه بگیریم و در جام حذفی هم هدفی جز قهرمانی نداریم. تمام هدف ما خوشحال کردن هواداران سپاهان است.