به گزارش افکارنیوز،

فشین پیروانی در خصوص برتری تیم فوتبال  پرسپولیس  مقابل فولاد خوزستان، اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم. همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس با انگیزه زیادی می‌کنند. ما پرسپولیس هستیم و در چندین سال خودمان را به خوبی اثبات کردیم و الان هم داریم به چهارمین قهرمانی که از اول فصل مدنظرمان بوده می‌رسیم.

اخبار ورزشی- وی افزود: برد برای ما عادت شده است. بازی سخت و مهمی مقابل نفت مسجدسلیمان داریم این تیم از کادرفنی خوبی برخودار است. ما در بازی رفت مقابل این تیم شکست خوردیم و به دنبال هر سه امتیاز این بازی هستیم تا باخت دور رفت که در ورزشگاه آزادی تهران رقم خورد را برای هواداران جبران کنیم و آن خاطره را از ذهن هوادار پاک کنیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: با احترام به تیم خوب نفت مسجدسلیمان به دنبال سه امتیاز بازی هستیم و امیدواریم گرمای خوزستان روی عملکرد ما تاثیر منفی نگذارد. ما هنوز با انگیزه بالا به کارمان ادامه می‌دهیم و می‌خواهیم همچنان امتیازات بیشتری کسب کنیم تا تنور لیگ را داغ نگه داریم و در حق هیچ تیمی اجحاف نکنیم.

افشین پیروانی در پایان خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر و حتی قبل از آن هم همیشه عده‌ای به دنبال ایجاد حاشیه برای پرسپولیس بوده‌اند تا این تیم نتواند نتیجه بگیرد، ولی با مدیریت خوب این حواشی دیگر این مسائل روی نتایج تیم تاثیر نمی‌گذارد.