به گزارش افکارنیوز،

سعید رمضانی درباره آخرین شرایط استقلال اظهار داشت: شرایط خوبی بعد از دوران کرونایی داریم، بعد از مدت‌ها که تعدادی از نفرات را به دلیل کرونا یا مصدومیت به طور کامل در اختیار نداشتیم شرایط بهتر شده است. بیشتر مصدومان هم رسیداند. تنها سیاوش یزدانی و عارف غلامی کرونایی بودند که آنها هم علائم خاصی ندارند و می‌توانند به تمرینات اضافه شوند.

اخبار ورزشی- وی در پاسخ به این سوال که آیا فشردگی مسابقات استقلال را اذیت نمی‌کند گفت: سخت است، اما چون قرار است لیگ به هر نحوی به پایان برسد چاره‌ای نداریم. مسابقات لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را داریم که فشار زیادی به تیم ما وارد می‌کند. 

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه با توجه به شکایت باشگاه پارس جنوبی امکان تغییر زمان این دیدار معوقه و حتی تغییر رأی وجود دارد، عنوان کرد: مطرح کردن این مسائل بیشتر جنگ روانی و یک بحث حاشیه‌ای است. همه چیز مشخص است و همه می‌دانند چه اتفاقی افتاده است.

وی ادامه داد: من در جریان تمام مسائل هستم که چرا بازی به تعویق افتاد. حضور بازیکن کرونایی نه تنها از نظر دِینی به گردن ما می‌افتد غیراخلاقی است، بلکه از نظر قانونی هم جرم است. حتی با این وجود و با تیم نصفه و نیمه‌ای که داشتیم در فرودگاه بودیم و پرواز چارتر کرده بودیم، اما تست چند بازیکن دیگر هم مثبت اعلام شد و چاره ای به غیر از نرفتن به جم نداشتیم. 

سعید رمضانی  در خصوص برنامه‌های این تیم برای لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما هم بلاتکلیف هستیم، چون لیگ تمام نشده نمی‌توانیم بازیکنی به خدمت بگیریم، از طرفی تا ١٩ مرداد ماه هم بیشتر فرصت نداریم و هر چه زودتر باید تکلیفمان را روشن کنیم.