به گزارش افکارنیوز،

عباسعلی ربیعی در خصوص تصمیم ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال مبنی بر اعزام نمونه‌گیر به محل اقامت تیم‌ها و انجام تست‌های ادواری از بازیکنان اظهار داشت: این موضوع بر اساس توافق‌های صورت گرفته در فدراسیون انجام شده و همکارانم مصوبه‌ای اجرا کردند که معاینات به صورت ادواری باشد. اینکه چرا این اتفاق در این زمان انجام شد و چرا قبلاً عملی نشده جای سؤال دارد.

اخبار ورزشی- پزشک سپاهان اصفهان ادامه داد: زمانیکه در فدراسیون جلسه گذاشتند شایسته نبود از 16 پزشک لیگ برتری کسی حضور داشته باشند؟ از 16 پزشک لیگ برتری کسی به این جلسه دعوت نشد تا نقطه نظراتش را بگوید. کسی ما را دعوت نکرد که حرفمان را بشنود. خودشان نشستند، بریدند و دوختند؛ حالا ما بگوییم موافق هستیم یا مخالف؟

ربیعی ادامه داد: ممکن است بعضی از دوستان و عزیزان از صحبت‌هایم ناراحت شوند اما باید حقیقت را بگویم. چرا این تصمیم و معاینات ادواری الان انجام شده که تکلیف خیلی از چیزها معلوم است؟

وی افزود: سوالم این است که مثلا بهتر نبود دکتر ستوده که خودش هم کرونا را از نزدیک لمس کرده در این جلسه شرکت می‌کرد؟ در بحث بیماری کرونا نباید نظر یک پزشک ارجحیت داشته باشد؟ بهتر بود در آن جلسه حداقل ستوده یا حقیقت حضور پیدا می‌کردند. ما در شهرستان هستیم و نمی‌توانستیم شرکت کنیم اما از پزشکان حاضر در تهران هم نمی‌شد کسی را دعوت کنند؟ من با معاینات و تست‌های ادواری موافق بودم اما الان چند بازی به پایان لیگ باقی مانده؟ آیا تکلیف قهرمان تا حد زیادی مشخص نشده؟ چرا در این زمان معاینات ادواری به ذهن‌شان رسید و چرا قبلاً به این مسئله فکر نکردند؟!