به گزارش افکارنیوز،

سرخ‌پوشان پایتخت با کسب پیروزی برابر نفت مسجدسلیمان موفق شدند برای چهارمین فصل متوالی قهرمانی خود را در لیگ برتر جشن بگیرند و چهار هفته مانده به پایان لیگ نوزدهم ، جشن قهرمانی را به پا کنند؛ پس از ثبت این رخداد تاریخی چهره‌هایی چون علی دایی، علی کریمی، مهرداد میناوند که از ستارگان سال‌های نه چندان دور پرسپولیس به شمار می‌‎آیند در کنار افشین پیروانی و کریم باقری که در کادرفنی فعلی سرخ‌پوشان نیز حضور دارند و البته هنرمدانی چون احسان علیخانی مجری برنامه عصر جدید و دیگر چهره‌های شاخص ورزشی و فرهنگی به این تبریک این قهرمانی پرداختند.

 

اخبار ورزشی -هر لحظه به تعداد این نفرات افزوده می‌شود که هر کدام به سبک و سیاق خود چهارمین قهرمانی سرخپوشان را تبریک گفته‌اند:

 

فرزاد حبیب اللهی آنالیزور پرسپولیس در دوران برانکو ایوانکوویچ، با انتشار به پوکر قهرمانی پرسپولیسی‌ها واکنش نشان داد.

 

 

یحیی گل محمدی پس از انتشار تصویر با مضمون تبریک قهرمانی، پستی دیگری را منتشر کرد و از 8 غایب امشب پرسپولیسی‌ها یاد کرد.

 

 

ادموند بزیک مهاجم سال‌های نه چندان دور پرسپولیس، با انتشار یک پست اینستاگرامی در صفحه شخصی خود چهارمین قهرمانی متوالی تیمش را تبریک گفت.

 

 

محسن خلیلی مهاجم سابق سرخ‌پوشان پایتخت و سرپرست اسبق این تیم با انتشار پستی به خانواده پرسولیس قهرمانی به دست آمده را تبریک گفت.

 

 

مهدی مهدوی کیا موشک فوتبال ایران با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام  چهارمین قهرمانی متوالی سرخ‌پوشان را تبریک گفت.

 

 

علی کریمی اسطوره باشگاه پرسپولیس با انتشار پست و استوری در صفحه اینستاگرامی‌اش خیلی زود به یحیی و پسرانش چهارمین قهرمانی متوالی را تبریک گفت.

 

 

علی دایی هم جزو اولین چهره‌هایی بود که چهارمین قهرمانی متوالی را به هواداران پرسپولیس تبریک گفت و خسته نباشیدی هم آقای گل فوتبال ملی جهان به بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس داشت.

 

 

مجری پرسپولیسی برنامه عصر جدید هم خیلی زود با پیام ویژه‌ای که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد به قهرمانی امشب پرسپولیسی‌ها واکنش نشان داد و تبریک ویژه‌ای را بیان نمود.

 

 

کریم باقری مربی پرسپولیس هم با انتشار پستی که عکس آن اعضای کادرفنی پرسپولیس بودند، ابراز امیدواری کرد که قهرمانی‌های پرسپولیس همچنان ادامه دار باشد؛ البته هنوز سرنوشت جدایی باقری از پرسپولیس به مقصد تیم ملی مشخص نشده و معلوم نیست آیا برای سالهای آتی هم باقری در کنار سرخپوشان می‌ماند یا خیر؟

 

 

 

نیلوفر اردلان سرمربی تیم فوتسال سایپا تهران هم در واکنشی متفاوت عکسی از دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا با حضور هواداران خانم پرسپولیس در ورزشگاه آزادی منتشر کرد و قهرمانی سرخپوشان را تبریک گفت.

 

 

صفحه رسمی AFC هم با این عکس چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ ایران رو تبریک گفت.