به گزارش افکارنیوز،

محمد نوری درباره علت نتیجه نگرفتن استقلال در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: استقلال با هدایت آندره‌آ استراماچونی سیستمی را به نمایش گذاشت که جواب داد. پس از رفتن او نیز، استقلال با همان سیستم به بازی‌هایش ادامه داد اما بودن استراماچونی روی تیم تاثیر داشت.

اخبار ورزشی- وی افزود: بازیکنان و کادر فنی فعلی استقلال زحمت می‌کشند و تلاش می‌کنند اما شادابی و جنگندگی را در بین بازیکنان استقلال نمی‌بینیم. استقلال نفرات خوبی دارد و جزو بهترین‌‌ها هستند اما نتوانسته‌اند نتایج مورد دلخواه هواداران را کسب کنند و هواداران خیلی ناراحت هستند که چرا تیم‌شان نتیجه نمی‌گیرد. 

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: کادر فنی استقلال باید پاسخگو باشد و بگویند مشکل استقلال چیست. یکسری بازیکنان مثل مهدی قائدی افت کرده‌اند. قائدی تا قبل از تعطیلات لیگ یکی از مهره‌های کلیدی استقلال بود، البته نباید مشکلات استقلال از جمله نبود بازیکنان به خاطر ابتلا به ویروس کرونا را نادیده گرفت که روی تیم تاثیر داشت. امیدوارم از لحاظ روحی - روانی روی بازیکنان کار کنند تا در ادامه لیگ سهمیه آسیا را کسب کنند.

نوری در خصوص ناراحتی علی کریمی، هافبک استقلال از انتقادهای اخیر او گفت: کریمی یکی از بهترین هافبک‌های ایران از نظر فنی و اخلاقی است. کریمی زمان استراماچونی فوق‌العاده بود و الان هم جزو بهترین هافبک‌های ایران است اما توقع‌مان از او بالا است. بودن کریمی در ترکیب استقلال نعمت است، چرا که خصوصیات منحصر به فردی دارد که هم می‌تواند شوت بزند، پاس‌های بلند بدهد و انفجاری حرکت کند. من فوتبال او را دوست دارم و چون توقع‌مان بالاست، انتقاد سازنده کردم نه انتقادی که او را تضعیف کند. جای کریمی در تیم ملی است.