اخبار ورزشی- پرسپولیس توانست پوکر قهرمانی را در لیگ برتر فوتبال ایران به دست آورد و با کری های خود این روزها ادعا دارند دیگر عدد 4 متعلق به استقلالی ها نیست.

به گزارش افکارنیوز، از سوی دیگر اما هواداران استقلال با طرح شائبه های پرسپولیسی بودن ویزر ورزش سعی دارند این قهرمانی را بی ارزش نشان دهند اما در واقع خود هواداران استقلال نیز می دانند که قهرمانی پرسپولیس در سالهای اخیر به خاطر حفظ بازیکنان و برنامه ریزی صحیح بوده و تیمی که برانکو آن را پایه ریزی کرد حالا نه تنها از قدرتهای فوتبال کشور است که یحیی گل محمدی هم با تفکرات جدیدش توانسته پویایی را در بازی این تیم به وجود آورد.

استقلالی ها از این موضوع همچنان ناراحتند که چرا مسئولان باشگاه استقلال گذاشتند استراماچونی از این تیم برود و فرهاد مجیدی نیز که در محبوب دل هواداران استقلال بوده هم نتوانسته انتظارات آنها را برآورده کند.

اگر چه سعادتمند مدیر عامل استقلال به صراحت اعلام کرده سرمربی استقلال فرهاد مجیدی است اما هواداران استقلال به دنبال بازگرداندن استراماچونی به عنوان سرمربی محبوبشان هستند.

استقلالی ها معتقدند استراماچونی توانسته بود استقلال رویایی را بسازد و حتی پیشکسوتان استقلال نیز به او اعتقاد داشتند.

حالا هواداران استقلال در اینستاگرام و فضای مجازی علاقه خود را دوباره به بازگشت استراماچونی نشان داده تا باشگاه را مجبور به بازگرداندن وی کنند.