به گزارش افکارنیوز،
مدتی است در سازمان صدا و سیما باب شده مجریان و دست اندرکاران برنامه های مختلف، کل کل های قرمز و آبی راه می اندازند و هر کدام به نوبه خود از تیمی حمایت می کنند.
اخبار ورزشی گاهی وقت ها این بحث ها که عموما سطح نازلی هم دارند، بازتاب جالبی در جامعه پیدا نمی کند؛ در برخی مواقع نیز مجری می داند چقدر در شوخی هایش باید حد و حدودها را نگه دارد؛ در نتیجه مشکل خاصی پیش نمی آید.
عبدالرضا امیراحمدی مجری با سابقه صدا و سیما امروز در گفتگوی زنده با بخش ورزشی برنامه صبحگاهی شبکه اول سیما با کنایه به مسعود سلطانی فر، قهرمانی های پرسپولیس را به صورت غیر مستقیم حاصل حمایت های وزیر ورزش از این تیم دانست.
این مجری صدا و سیما گفت: «با سلام خاص خدمت همه باباها. در تابستان های قدیم باباها به کاسب های محل می گفتند فرزندم کار کند و آخر ماه این بابا پولی به اوستا می داد که به فرزندش بدهد که فرزند فکر کند خودش کار کرده است. یا بعضی باباها جوایزی خریداری می کردند و به مدارس می دادند که سر صف فرزندان شان را تشویق کنند، حالا جایزه را که گرفته بود؟... هشتگ... بابا مسعود... و دست همه باباها و بزرگترها درد نکند»!
***
این متلک ها و کنایه ها به وزیر ورزش از سوی هواداران تیم استقلال این روزها به قدری عادی و رایج شده که وقتی از خود مسعود سلطانی فر هم در این زمینه سوال می کنند، شگفت زده می شود. وزیر ورزش همواره از خود دفاع و چنین اتهاماتی را تکذیب می کند. این ماجرا که ابعاد آن به برنامه های سازمان صدا و سیما هم رسیده بی تردید بدون بازخورد و واکنش باقی نمی ماند. از جمله پرسپولیسی ها و هوادارانش که قهرمانی های مقتدرانه در ۴ دوره پیاپی را حاصل کار تیمی می دانند. ۴ دوره قهرمانی که به پوکر معروف شده، رکورد تاریخی رقابت های لیگ برتر است که پرسپولیسی ها امروز با افتخار از آن یاد می کنند.