به گزارش افکارنیوز،

مهرداد میناوند در مورد پوکر قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت:به نظر شما چه تیمی شایسته‌تر از پرسپولیس برای قهرمانی بود؟ این تیم آن‌قدر خوب بود که دیگر حرف و حدیثی در موفقیتش نباشد. تیم حالا اگر می‌خواهد در آسیا و سال آینده لیگ نتیجه بگیرد باید تقویت شود.

اخبار ورزشی- وی در واکنش به برخی کری‌خوانی‌های پیشکسوتان استقلال علیه پرسپولیس گفت:می‌خواهم به هواداران خودمان بگویم اگر مشغول جشن قهرمانی هستند اطراف‌شان را نگاه کنند تا هوادار استقلالی نباشد و ناراحت نشود، بالاخره چهار سال است که دست‌شان به جایی نرسیده.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد:البته احساس می‌کنم این صحبت‌ها به خاطر فشار بالایی است که به دوستان می‌آید، بالاخره دیگر چیزی برای‌شان نمانده و فقط باید برخی حرف‌های بی‌مورد را بگویند. من می‌خواهم از بچه‌های تیم خودمان خواهش کنم امتیاز‌های باقی مانده فصل را به استقلالی‌ها بدهند تا شاید دوم بشوند!

میناوند افزود:در این بین حرف‌های محمد نوازی و استوری که او منتشر کرده بود واقعا برایم تعجب‌برانگیز بود. نوازی بازیکن ملی بوده و نباید تحت تاثیر جو قرار بگیرد و مثل یک بچه ۱۴ ساله صحبت کند. روی صحبتم فقط با نوازی بود که انسان خوبی است و همبازی من بوده وگرنه تکلیف بقیه مشخص است.

وی با اشاره به توهین یک مجری به پرسپولیسی‌ها گفت:سری قبل که این شخص به پرسپولیس توهین کرد می‌خواستم با او برخورد کنم، اما وقتی دیدمش به خودم گفتم او بچه است و نباید به او چیزی بگویم، اما این بار ماجرا فرق می‌کند و اگر او را ببینم حتما برخورد می‌کنم.