به گزارش افکارنیوز،

بابک حاتمی پس از شکست پارس جنوبی مقابل استقلال در مورد مصدومیتش اظهار داشت: در مورد مصدومیت آقایانی که در فدراسیون و سازمان لیگ نشسته‌‌اند و پای‌شان را روی پای‌شان انداخته‌اند باید جواب بدهند. تا الان 12- 13 رباط در لیگ داده‌ایم. این همه کشیدگی وجود دارد، چرا یک روز قبل از بازی به ما می‌گویند به جم بروید؟

اخبار ورزشی- حاتمی افزود: برنامه ریزی اینگونه است. استقلالی‌ها  آن موقع نیامدند و سه امتیاز را به آنها تقدیم کردیم. ما 5 صبح پرواز داشتیم و شب را کلاً از دست دادیم. اینگونه نمی‌شود، همه مصدوم شده‌اند و همه خانواده‌ها از نان خوردن افتاده‌اند. امروز من مصدوم می‌شوم و فردا یکی دیگر، جواب فوتبالیست‌ها و خانواده‌ها را چه کسی می‌دهد؟ آقایان سرجای خودشان نشسته‌اند، ما 5 صبح پرواز داشتیم و آمدیم. طبیعتا یک روز مانده به بازی برای 30-40 نفر نمی‌توانید پرواز به موقع بگیرید. 

وی در مورد اعتراض به رأی کمیته استیناف گفت: باشگاه‌هایی که زورشان در فدراسیون زیاد است می‌توانند  اعتراض کنند و اعتراض‌شان هم ثمر دارد.

حاتمی در مورد بازی عنوان کرد: بازی خوبی بود. هم ما و هم آنها موقعیت داشتیم .طبیعتاً با این مصدومیت‌ها از 2-3 روز قبل معلوم بود که ما نتیجه را واگذار می‌کنیم. چون وضعیت بچه‌ها خراب بود. 5 صبح دیروز از تهران پرواز داشتیم. شب را از دست دادیم این طرف هم نتوانستیم خوب استراحت کنیم و بچه‌ها ما همه خسته بودند.