به گزارش افکارنیوز،

 پرویز مظلومی درباره آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال جوانان ایران اظهار داشت: تمرینات خود را پس از اینکه از بچه ها تست کرونا گرفتیم و جواب این تست ها منفی بود، آغاز کردیم. بازیکنان ما صبح و بعد از ظهر طبق برنامه 13 روزه ای که داریم نهایت تلاش خود را انجام می دهند.

اخبار ورزشی- وی افزود: از باشگاه ها برای همکاری با تیم ملی جوانان تشکر می کنیم. البته سه بازیکن ما در تیم های ذوب آهن و ملوان فیکس هستند و به همین دلیل این باشگاه ها درخواست کردند آنها را این هفته در اختیار داشته و از هفته آینده به اردو بیایند. ما و فدراسیون هم نهایت همکاری را با باشگاه ها که شرایط شان حساس است انجام می دهیم.

سرمربی جدید تیم ملی جوانان تصریح کرد: زمان کمی تا شروع رقابت های قهرمانی آسیا داریم. تیم جوانان باید بازی های خود را در مهر برگزار کند و با توجه به شرایط کرونا باید بازی های تدارکاتی خود را برگزار کنیم تا تیم در شرایط آمادگی قرار بگیرد. باید فدراسیون همکاری لازم را با ما داشته باشد تا این کار صورت بگیرد.  انشالله اردوهای خوبی داشته باشیم. اولین مرحله اردوی تیم جوانان 13 روزه است. پس از 2،3 روز استراحت مرحله بعدی را شروع می کنیم.

مظلومی ادامه داد: فهرست فعلی ما مربوط به بازیکنانی است که در گذشته هم عضو تیم بودند و اگر بازیکن جدیدی به نظرمان بیاید، در اردوهای بعدی از آنها استفاده می کنیم.