به گزارش افکارنیوز،

داستان جدایی علیرضا بیرانوند از جمع سرخپوشان، محتمل ترین اتفاق در بحث نقل و انتقالات این باشگاه بود. پس از درخشش بیرو در جام جهانی و مهار ضربه پنالتی کریس رونالدو، این سنگربان لرستانی با پیشنهادهایی از سوی چند باشگاه خارجی مواجه شد که سرانجام تصمیم گرفت قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند و در این تیم ماندنی شد.


اخبار ورزشی- فصل قبل نیز زمزمه های جدایی علیرضا بیرانوند از جمع سرخپوشان به گوش رسید اما باز هم او قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد تا لیگ نوزدهم را در جمع قرمزهای پایتخت بماند اما در میانه های فصل بود که اعلام شد بیرانوند به باشگاه آنتورپ بلژیک پیوسته و در پایان فصل از پرسپولیس جدا خواهد شد.
اتفاقی که پس از کش و قوس های فراوان رخ داد و علیرضا با این تیم بلژیکی قرارداد امضا کرد. بیرانوند در صفحه شخصیش در اینستاگرام عکسی از اولین تمرینش با باشگاه آنتورپ منتشر کرده و ضمن ابراز دلتنگی برای پرسپولیس، از تمامی مربیانش در این سالها تشکر کرده است.
متنی که بیرانوند در صفحه شخصیش قرار داده، به شرح زیر است:
«فاصله ها همیشه بزرگترین و غم انگیزترین تراژدی برای هر قلبی است و چنان غم انگیز است که جملات و عبارات فقط می تواند اندکی از آن را بیان کند.به هر حال هر آمدنی را رفتنی است و ماهیت زندگی نیز همین است ولی عشق و پیوندی که بین من و پرسپولیس بوجود آمده است جدایی ناپذیر است و همیشه در قلب من خواهد ماند هر چند فرسنگ ها فاصله بین ما باشد.از همه هواداران،بازیکنان،مربیان،مدیران و کارمندان ارتش سرخ که در این سالها بنده را مورد لطف و عنایت خویش قرارداده اند بسیار سپاسگزارم . مطمئنا تمام توان خود را در باشگاه آنتورپ بکار گرفته تا بتوانم روزهای خوبی را رقم بزنم و باعث خوشحالی هواداران عزیزم شوم.»