به گزارش افکارنیوز،

مهدی تارتار در نششت خبری پیش از دیدار با ذوب‌آهن اصفهان که به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به این‌که ذوب‌آهن در هفته‌های اخیر نتایج خوبی به دست نیاورده، بازی بسیار سختی برای ما است.

اخبار ورزشی- سرمربی نفت مسجدسلیمان افزود: ذوب‌آهن برخلاف کیفیت تیمی و بازیکنان خوبش، نتوانسته در جدول جایگاه مناسبی داشته باشد. آنها محکوم به بردن هستند و برای پیروزی وارد میدان می‌شوند که کار ما را سخت می‌کند.

وی تصریح کرد: ذوب‌آهن باشگاه بسیار توانمندی است و از نظر ساختاری قوی است و مدیریت خوبی دارد. از نظر بازیکن واقعا پتانسیل بالایی دارد و جایگاه واقعی ذوب‌آهن در جدول این نیست و می‌توانستند جایگاه بهتری را داشته باشند.

مهدی تارتار خاطر نشان کرد: برای بازی حریف برنامه ویژه‌ای داریم. سعی می‌کنیم از تاکتیک‌های مدنظرمان استفاده کنیم. تیم ما بسیار خوب است و در این فصل نتایج خوبی به دست آورده است.

سرمربی نفت مسجدسلیمان تأکید کرد: با توجه به اینکه هر دو تیم بازی را روی زمین دنبال می‌کنند، کیفیت خوب چمن ورزشگاه فولادشهر این اجازه به هر دو تیم می‌دهد که تاکتیک‌هایشان را پیاده کنند و بازی زیبایی خواهد شد. امیدوارم هر تیمی که استحقاق بردن را دارد به نتیجه دلخواه برسد. برای ذوب‌آهن در همه بازی‌هایش به غیر از بازی با ما، آرزوی موفقیت دارم.

تارتار گفت: محروم و مصدوم نداریم اما ۲ بازیکن ما درگیر کرونا هستند. امیدوارم هرچه زودتر به شرایط خوب گذشته خود برگردند.