به گزارش افکارنیوز،

جوزپ ماریا بارتومئو در مصاحبه اخیر خود از ماندن ستین در سمت مربیگری بارسلونا خبر داد.

اخبار ورزشی- ستین که پس از والورده هدایت آبی‌اناری‌ها بر عهده گرفته اصلاً نتوانسته عملکردی مثبت از خود نشان دهد و قهرمانی لالیگا را نیز به رئال مادرید تقدیم کرده است.

این ضعف بارسلونا باعث شد تا مسی هم به انتقاد از شرایط تیم بپردازد و بسیاری بیاندیشند که ستین دیگر مربی آبی‌اناری‌ها نخواهد بود ولی رئیس باشگاه بارسلونا از ماندن کیکه ستین خبر داد.

بارتومئو گفت: ستین یک سال دیگر با ما قرارداد دارد. وقتی ما او را مربی بارسلونا کردیم، پروژه خود را برای این فصل و فصل آینده مشخص کردیم. درخشش یک مربی آن هم در چند ماه و آن هم وقتی پاندمی ویروس کرونا پیش آید بسیار سخت خواهد بود.

رئیس باشگاه بارسلونا در خصوص خریدهای این تیم در تابستان نیز سخن گفت و از عدم خرید نیمار در این پنجره سخن گفت.

بارتومئو گفت:‌ در شرایط فعلی خرید نیمار ممکن نیست و باشگاه پاریس نیز اصلاً دلش نمی‌خواهد که او را بفروشد. طبیعی هم است زیرا که نیمار یکی از بهترین بازیکنان‌ کنونی جهان است.

وی ادامه داد: ما برای خرید نیمار سال گذشته تلاش کردیم ولی امسال برای خرید او اقدامی هم نکردیم.

رئیس باشگاه بارسلونا در خصوص خرید لائوتارو مارتینز گفت: بازیکنی چون لائوتارو را نمی‌توان نادیده گرفت. ما با اینترمیلان در چند هفته برای خرید او مذاکره کردیم ولی به دلایلی این مذاکره متوقف شد. شرایط کنونی باشگاه به ما اجازه خرید بزرگ را نمی‌دهد ولی این امکان وجود دارد تا با تعویض بازیکن مارتینز به بارسلونا بیاید.

بارتومئو در خصوص مسی نیز خاطر نشان کرد: لئو در بارسلونا فوتبالش را به پایان می‌رساند. او هنوز می‌تواند 3 یا 4 سال فوتبال آن هم در سطح بالا بازی کند.

وی ادامه داد: قرارداد مسی سال آینده به پایان می‌رسد و من شک ندارم که او به قولش وفادار خواهد ماند و فوتبالش را در بارسلونا پایان می‌دهد.