به گزارش افکارنیوز،

مهدی شیری درخصوص وضعیت سرخپوشان در فصلی که به انتهای آن نزدیک شده‌ایم، گفت: خوشبختانه امسال فصل خوبی برای ما بود و توانستیم موفقیت‌های سال‌های قبل را تکرار کنیم. برای خود من هم سال خوبی بود. چند بازی تا پایان لیگ باقی مانده و قصد داریم همه امتیازات را بگیریم و با رکورد شکنی فصل را به پایان برسانیم.

اخبار ورزشی- وی درباره اینکه هدف پرسپولیس بعد از قهرمانی، شکستن رکوردهای مختلف لیگ است افزود: به نظر من فکر کردن به شکستن رکورد، انگیزه ما را بیشتر می‌کند. ما سعی کردیم بعد از اینکه به قهرمانی رسیدیم به فکر رکوردشکنی باشیم. به نظرم می‌توانیم این مسئله را انجام دهیم.

مدافع سرخ‌پوشان در خصوص برنامه‌های این تیم برای جام حذفی اظهار داشت: صد درصد جام حذفی برای ما اهمیت زیادی دارد و به آن فکر می‌کنیم. البته تمرکزمان روی بازی‌های لیگ است چرا که فکر می‌کنم از حالا زود باشد که بخواهیم در خصوص جام حذفی حرف بزنیم اما مطمئناً جام حذفی را به هیچ تیمی تعارف نمی‌کنیم. می‌خواهیم امسال همانند فصل گذشته علاوه بر قهرمانی لیگ، قهرمان جام حذفی هم بشویم.

شیری در مورد بازی با ذوب‌آهن که روز جمعه برگزار خواهد شد خاطرنشان کرد: به هر حال ذوب‌آهن از تیم‌های قدیمی و ریشه‌دار فوتبال اصفهان است که ما برای این تیم احترام خاصی قائل هستیم اما از همه نظر امتیاز این بازی برای ما اهمیت زیادی دارد و تلاش می‌کنیم با قدرت بازی را انجام دهیم تا سه امتیاز را بگیریم.

وی در خصوص جشن قهرمانی پرسپولیس که قرار است بعد از بازی با ذوب‌آهن انجام شود و این که چه حس و حالی برای بالای سر بردن این جام دارد ادامه داد: به هر حال اینکه شما بین این همه بازیکن و این همه تیم این فرصت را دارید تا قهرمان شوید و جام را بالای سر ببرید بسیار لذت بخش و مهم است. امیدوارم که دوباره این مسئله در سال‌های آینده هم برای ما پیش بیاید هرچند که بزرگترین حسرت همه اعضای تیم پرسپولیس این است که هواداران در ورزشگاه نیستند و کنارمان نخواهند بود. امیدوارم مثل همیشه دعای خیر آنها پشت سر ما باشد تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. تلاش می‌کنیم تا یک جشن خوب برای پرسپولیس برگزار شود تا در خاطر همه بماند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا خودش برای این جشن سوپرایزی دارد یا نه افزود: به این مسئله فکر کردم اما فکر می‌کنم بعد از بازی در این باره می‌توان حرف زد. البته با بچه‌های تیم حتماً هماهنگی انجام می‌دهیم.

مهدی شیری در خصوص شوخی‌هایی که کمال کامیابی‌نیا با او در لایو اینستاگرام باشگاه پرسپولیس انجام داد، تصریح کرد: کمال دوست قدیمی و صمیمی من است که از هم شناخت زیادی داریم. به هر حال او همیشه به من لطف دارد. من رابطه خیلی خوبی با بچه‌های تیم دارم و تا جایی که بتوانم آنها را شاد می‌کنم. شادابی و نشاط برای هر تیمی خوب است و این مسئله به همدلی ما کمک می‌کند.

وی در پاسخ به این سوال که زمانی که به پرسپولیس آمدی فکر می‌کردی بتوانی چندین جام را بالای سر ببری افزود: من با پرسپولیس چند جام گرفتم. به هر حال وقتی به تیمی مثل پرسپولیس که یک تیم بزرگ و حرفه‌ای است می‌آیید، این شانس را دارید تا بتوانید موفقیت‌های زیادی را جشن بگیرید. هر بازیکنی که در این شرایط به تیم حرفه‌ای و بزرگ می‌رود می‌تواند موفق باشد و من هم این شانس را داشتم تا این اتفاق برایم رخ بدهد. به هر حال تنها چیزی که برای یک ورزشکار پس از پایان دوران ورزشی‌اش می‌ماند همین قهرمانی‌هاست. خوشحالم که این اتفاق برای من هم رخ داد و خدا را بابت این مسائل شاکرم و امیدوارم این روند همچنان ادامه دار باشد.