به گزارش افکارنیوز،

پرسپولیس در صورتی که علی علیپور را از دست داده و این مهاجم به خارج از ایران برود آن وقت با کمبود بازیکن با تجربه در خط حمله اش مواجه خواهد شد .  در حالی که پرسپولیس و استقلال فعلا نمی توانند بازیکن خارجی جذب کنند و در شرایطی که باشگاه های حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان باید تا پایان مرداد لیست بازیکنانشان را به ای اف سی ارسال کنند مساله نقل و انتقالاتی پرسپولیس در صورت از دست دادن یکی دو بازیکن اصلی اش پیچیده خواهد شد.
اخبار ورزشی- بی شک اصلی ترین دغدغه پرسپولیسی ها می تواند در خط حمله باشد چرا که در صورت جدایی علیپور ، این تیم مهدی عبدی، آریا برزگر و سعید روستایی را به عنوان مهاجمان جوان و کریستین اوساگوآنا را به عنوان یک بازیکن خارجی که هنوز به عنوان بازیکنی که بتوان یک فصل به عنوان یک مهاجم ثابت روی او حساب کرد نشان نداده،  در لیست یحیی حضور دارند.
با توجه به اینکه امکان جذب مهاجم خارجی نیست باشگاه پرسپولیس باید از بازارداخلی نیازهایش در نقل و انتقالات را مرتفع کند اما حالا خبر می رسد یکی از اصلی ترین گزینه های این تیم در حال ترنسفر به لیگ اروپایی است. شهریار مغانلو مهاجم 12 گله پیکان و نفر دوم جدول آقای گل های لیگ برتر یکی از نام هایی بود که پرسپولیسی ها برای فصل بعد در لیست نقل و انتقالاتی شان قرار داده بودند.

 


البته مغانلو در نیم فصل هم گزینه پرسپولیس بود و در حالی که پیکان رضیتنامه اش را صادر نکرد از علاقه قلبی اش به پرسپولیس و بازی در این تیم گفت. با این وجود خبر می رسد که باشگاه سانتاکلارا از پرتغال قصد دارد مهاجم گلزن و 25 ساله تیم پیکان را به خدمت بگیرد. روزنامه پرتیراژ آبولا در پرتغال امروز خبری را در ارتباط با تلاش یک باشگاه پرتغالی برای جذب شهریار مغانلو نوشت:" باشگاه سانتاکلارا پیگیر توافق و انتقال شهریار مغانلو مهاجم 12 گله پیکان در رقابت های لیگ برتر ایران است." در این خبر همچنین آمده است:" سانتاکلارا می تواند این بازیکن را با مبلغی کمتر از 200 هزاریورو به خدمت بگیرد.
گفته می شود مغانلو اصلی ترین گزینه پرسپولیس در خط حمله از بازار لیگ برتر است و باید دید  در نهایت این مهاجم گلزن تیم پیکان در پایان فصل کدام مسیر را برای ادامه فوتبالش انتخاب می کند.