به گزارش افکارنیوز،

پرسپولیسی ها که این بار به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان همراهی فرزندانشان را در جشن قهرمانی نداشتند، در تمرین با پسران و دختران خود حضور پیدا کردند و عکس هایی به یادگار با چهار جام قهرمانی گرفتند.

اخبار ورزشی- کمند کامیابی نیا، نورا و میلا حسینی، علی انصاری، کیان امیری، یلدا ربیع خواه، شنتیا علیپور و... افرادی بودند که در کنار پدران خود که ستاره این فصل پرسپولیس بودند، قاب های به یادماندنی را خلق کردند. نکته جالب این که طاها و بارانا فرزندان علیرضا بیرانوند هم در تمرین حضور داشتند و در غیاب پدر، جام را بالای سر بردند.

ماجرای تعداد جام های فرزندان بازیکنان پرسپولیس در هفته های اخیر موضوعی مورد توجه در شبکه های اجتماعی بوده و حتی یک بار شجاع خلیل زاده با انتشار ویدیویی در اینستاگرام و طرح پرسش از علیپور و کامیابی نیا، تعداد قهرمانی پایین مهدی عبدی و محمدحسین کنعانی زادگان را به شکلی فان به آن ها یادآوری کردند.

یحیی گل محمدی هم که کمتر با خانواده در شبکه های اجتماعی دیده شده، روز گذشته دختر 7 ساله اش را به تمرین سرخ ها آورد. او در دوره نخستی که سرمربی پرسپولیس بود صاحب یک دختر شد و حالا در 7 سالگی اش، جام قهرمانی لیگ برتر را کسب کرده است.