به گزارش افکارنیوز،

تیم‌های فوتبال فولادخوزستان و سایپا تهران از هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 20:30 در ورزشگاه شهدای فولاد مقابل هم قرار گرفتند.

اخبار ورزشی- این مسابقه با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه پیدا کرد.

داور: سیدرضا مهدوی

کمک‌ها: آرمان اسعدی و حمید سبحانی

کارت زرد: روزبه شاه‌علی‌دوست از سایپا

کارت قرمز:

گل: -

در دقیقه 58 لوسیانو پریرا یک پنالتی را برای فولاد از دست داد.

فولاد با این تساوی خانگی به امتیاز 47 رسید و با توجه به تساوی تراکتور، در رده چهارم جدول باقی ماند. سایپا نیز با کسب یک امتیاز بیرون از خانه 28 امتیازی شد تا  تیم دوازدهم جدول باشد.


به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و تراکتور تبریز از هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 20:30 در ورزشگاه شهید مهدوی مقابل هم قرار گرفتند.

این مسابقه با نتیجه مساوی صفر بر صفر خاتمه پیدا کرد.

داور: مهدی سیدعلی 

کمک‌ها: محمد عطایی و امیرمحمد داودزاده

کارت زرد: محمد سلطانی‌مهر از شاهین شهرداری بوشهر، اشکان دژاگه از تراکتور

کارت قرمز: -

گل: -

به این ترتیب تیم فوتبال تراکتور جمع امتیازهای خود را به عدد 47 رساند و همچنان در رده سوم جدول رده‌بندی باقی ماند. شاهین بوشهر هم جمع امتیازهای خود را به عدد 22 رساند تا همچنان برای بقا در لیگ برتر امیدوار باشد.


 تیم‌های فوتبال پیکان تهران و صنعت نفت آبادان از هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 20:30 در ورزشگاه شهدای شهر قدس مقابل هم قرار گرفتند.

این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود پیکان خاتمه پیدا کرد.

داور: محمدرضا اکبریان

کمک‌ها: تورج عیوض محمدی و حمیدرضا کنعانی

کارت زرد: فراز امامعلی از پیکان

کارت قرمز: -

گل: جلال‌الدین علی محمدی (51) برای پیکان

پیکان با این برد 27 امتیازی شد و در همان رده پانزدهم باقی ماند و نفت هم با این شکست و با همان 38 از رده هفتم تکان نخورد.


به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های فوتبال نفت مسجد سلیمان و گل گهرسیرجان از هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 20:30 در ورزشگاه بهنام محمدی مقابل هم قرار گرفتند.

این مسابقه با نتیجه 3 بر 2 به سود گل‌گهر سیرجان تمام شد.

داور: علی بای

کمک‌ها: علیرضا ایلدروم و سعید زیبا

کارت زرد: میثم نقی‌زاده و حسین ابراهیمی از نفت مسجد سلیمان، یوسف وکیا از گل‌گهر سیرجان

کارت قرمز: -

گل: رضا محمود‌آبادی (یک)، بهنام برزای (64 و 80) برای گل‌گهر سیرجان، صادق صادقی بابااحمدی (15) و حسین ابراهیمی (27) برای نفت مسجد سلیمان

نفت مسجد سلیمان با این شکست خانگی با 34 امتیاز کماکان در رده نهم جدول قرار گرفت. گل‌گهر سیرجان نیز با کسب 3 امتیاز جمع امتیازات خودش را به عدد 29 رساند و در رده یازدهم ماند.