به گزارش افکارنیوز،

لوکا بوناچیچ در مورد مسابقه با نساجی اظهار داشت: هیچ تفکری به جز بردن یا مساوی را مقابل نساجی نداریم. چون جایگاهی که داریم به ما اجازه نمی‌دهد در بازی فردا جدی نباشیم. تیم ما توانایی لازم فنی را دارد که فردا بتوانیم نتیجه بسیار خوب و مورد نظرمان را بگیریم.

اخبار ورزشی- وی ادامه داد: با توجه به امکانات آنالیزی و اطلاعاتی که در دست داریم، نساجی را می شناسیم. از مهاجمان بسیار خوبی برخوردار هستند. آنها قدرتی و جنگنده بازی می کنند،در گیر می شوند و پاس های بلند و مستقیم زیاد می دهند. از طرفی ضعف هایی هم دارند که تلاش می کنیم از ‌آن ها استفاده کنیم.

سرمربی ذوب آهن در خصوص برد پرسپولیس عنوان کرد: فکر می کنم خود بازیکنان ما متوجه شدند کیفیت لازم را دارند که حتی پرسپولیس را هم در خانه ‌اش ببرند و این را ثابت کردند. در واقع توانایی ‌هایی داشتند که خودشان هم نتوانستند از ابتدای لیگ از آن استفاده کنند که در آن بازی خوشبختانه اتفاق افتاد.

این مربی افزود: اینکه شما قهرمان را در زمین خودش ببرید نشان می دهد تیم ما واقعا توانایی لازم را داشته که خیلی بهتر از این در بازی های قبلی ظاهر شود. 

بوناچیچ در مورد وضعیت ذوب آهن تصریح کرد:‌ ما برای بازی فردا بدون توجه به مشکلاتی که به خاطر نداشتن بعضی از بازیکنان داشتیم کاملا آماده هستیم.