به گزارش افکارنیوز،

یحیی توره ستاره سابق بارسلونا و منچسترسیتی درباره احتمال جدایی لیونل مسی از آبی-اناری ها و آمدنش به تیم انگلیسی واکنش نشان داد.

اخبار ورزشی- توره در مصاحبه با نشریه «سان» انگلیس، گفت: به نظرم جدایی مسی از بارسلونا امری سخت و پیچیده است اما غیرممکن نیست. می دانم او بارسلونا، فلسفه فوتبال و منطقه این شهر را دوست دارد. اما اگر مجبور به ترک بارسلونا شود چرا به سیتی نیاید. سیتی باشگاه متمولی است و اموال کافی برای خرید این ابرستاره را دارد. در انگلیس تعداد کمی از باشگاه ها مثل سیتی استطاعت مالی دارند.

وی افزود: اگر مسی به سیتی بیاید این خبر خوبی برای تیم انگلیسی است چون با آمدن این فوق ستاره سیتی قدرت می گیرد و در مقابل تیم های قدرتمند انگلیس می تواند نتایج بهتری بگیرد. البته سبک بازی مسی به تیم های انگلیسی نمی خورد چون او دوست دارد یک جا باشد و توپ به او برسد و شروع به دربیل زدن کند. مسی اصلا دوست ندارد در دفاع شرکت کند. 

ستاره سابق بارسلونا ادامه داد: اما با شناختی که از گواردیولا دارم می توانم مطمئنم باشم پپ بهترین گزینه را پیش روی مسی می گذارد چون شناخت خوبی از مسی دارد. البته این را نیز صادقانه می گویم بعید می دانم بارسلونا به راحتی این ابرستاره را از دست دهد.