به گزارش افکارنیوز،

مهدی نوروزی معاون اقتصادی باشگاه استقلال، در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه، درباره سفرش با همراهی احمد سعادتمند به اروپا جهت کم کردن مطالبات شفر و استراماچونی ، گفت: ما آمده‌ایم که تهدیدهای بزرگی که باشگاه استقلال را تهدید می‌کند، کاهش دهیم.

اخبار ورزشی- همانطور که می‌دانید بعضی از شکایات آمده (شکایت پرونده شفر) و بعضی دیگر هم در شهریور سررسید خواهند شد (شکایت استراماچونی). 

وی افزود: سه ماه است با وکلای خارجی و ایرانی در حال مذاکره هستیم و همه می‌دانند که رای‌ها به ضرر باشگاه استقلال خواهد بود. ۳۸۰۰۰۰۰ دلار جرایم و مبالغی است که رای آن‌ها صادر شده و یا در مرحله صدور رای است. همانطور که می‌دانید ما در پرونده‌های زیادی محکوم شدیم و محکومیت جدید می‌تواند بسیار شدیدتر مثل کسر امتیاز یا سقوط به دسته پایین‌تر باشد. مطمئنا ما دوست نداریم که بنشینیم و دست روی دست بگذاریم. سه ماه پیش از آقایان شفر و استراماچونی در خواست ملاقات کردیم و به خاطر مسائل و محدودیت‌هایی که بیماری کرونا ایجاد کرده و با توجه به این که تعیین وقت ملاقات با ما نبوده، نهایتا امروز این وقت داده شده و مذاکرات انجام خواهد شد. 

معاون اقتصادی باشگاه استقلال ادامه داد: ما قراردادی با سرمربی محترم آقای فرهاد مجیدی داریم که به آن متعهد هستیم. خدا را شکر آقای مجیدی و کادر فنی استقلال با کمک بازیکنان توانستند مقام دومی لیگ را کسب کنند. این باور قلبی من است که در دربی پیش رو و جام حذفی هم به پیروزی خواهیم رسید و بازیکنان و کادرفنی دل هواداران را شاد خواهند کرد. مطمئن هستم که آقای مجیدی برنامه خوبی برای جام باشگاه‌های آسیا دارد و با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.

او اضافه کرد: آن اتفاق خوب و خبری خوش که همه منتظر آن هستند، این است که بتوانیم بدهی‌های سنگینی که از گذشته گریبان باشگاه را گرفته، تسویه کنیم. برای کادر فنی و تیم استقلال در بازی‌های پیش رو آرزوی موفقیت دارم، ان‌شاءالله با قهرمانی در جام حذفی که برد دربی هم جزوی از آن خواهد بود، دل هواداران استقلال شاد می‌شود.