به گزارش افکارنیوز،

مسعود اسماعیل‌پور درباره قصدش از حضور در رقابت های لیگ برتر کشتی به عنوان مربی گفت: قرار بود به عنوان مربی در کنار تیم دریاچه ارومیه باشم که این تیم در آستانه مراسم قرعه کشی منحل شد و باشگاه استقلال به جای نماینده ارومیه در لیگ شرکت کرد اما هنوز کسی از این باشگاه برای حضورم در کادر فنی تماسی نگرفته است.

اخبار ورزشی- وی تصریح کرد: با توجه به اینکه تمام هدفم این است که پس از دوران مصدومیت از کشتی دور نباشم در صورت پیشنهاد باشگاه استقلال حتما استقبال می کنم.

دارنده مدال برنز جهان در پاسخ به این سوال که پذیرش مربیگری به این معناست که از دنیای قهرمانی خداحافظی کرده است، اظهار داشت: هنوز به صورت رسمی از دنیای قهرمانی خداحافظی نکردم و همانطور که گفتم برای آنکه مدتی بود از کشتی فاصله داشتم قصد دارم با رقابت های لیگ دوباره کنار تشک باشم.

اسماعیل پور خاطرنشان کرد: تمرینات سبک کشتی را شروع کردم و تلاش می کنم بار دیگر به دوران اوج برگردم.

مراسم قرعه‌کشی بیستمین دوره رقابت های لیگ‌های برتر کشتی آزاد، جام یادگار امام (ره) برگزار شد که در گروه الف تیم های دانشگاه آزاد، استقلال تهران، نفت و گاز کرمانشاه، هیئت کشتی گلستان و شهرداری بجنورد قرار دارند و در گروه ب نیز تیم های بازار بزرگ، هیئت کشتی قائمشهر، پاس تهران، ستارگان ساری و ویزازون به مصاف هم خواهند رفتند.