به گزارش افکارنیوز،

 امیرحسین تابع‌جماعت در آئین معارفه به عنوان سرپرست جدید باشگاه سایپا گفت: علاوه بر ایفای نقش ویژه در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، نتایجی که در زمینه فعالیت‌های ورزشی به دست می‌آید، یکی از محورهای اصلی و تاثیرگذار در حوزه برندینگ گروه خودروسازی سایپا است. 

وی با اشاره به تلاش‌های مدیران عامل سابق این باشگاه در سال‌های اخیر، اضافه کرد: در حوزه فعالیت‌های ورزشی به لطف حضور مدیران توانمند و ارزشمندی نظیر آقایان مدبر و کاشانی، نتایج بسیار خوبی به دست آمده که این روند باید استمرار داشته و بهتر هم شود.

سرپرست جدید باشگاه سایپا گفت: در فوتبال آقایان با وجود حساسیتی که در هفته‌های پایانی برای بقاء در لیگ برتر وجود داشت اما این باشگاه با تکیه بر استعدادهای مکتب بازیکن‌ساز خود هم در حوزه کادرفنی و هم بحث بازیکنان، دستاورد  گرانبهایی کسب کرد، چرا که فلسفه و مکتب باشگاه سایپا  بازیکن‌سازی و جوانگرایی است؛ البته اعتقاد دارم آنطور که باید و شاید روی موضوع بازیکن‌سازی، جوانگرایی، توجه به فوتبال پایه و در یک کلام مکتب بازیکن ساز باشگاه سایپا، اطلاع رسانی مناسبی به جامعه صورت نگرفته است.

تابع جماعت ادامه داد: نایب قهرمانی بانوان فوتسالیست در نخستین سال تیم‌داری سایپا هم نتیجه قابل توجه دیگری بود که بهدست آمد و نشان داد با کمی تمرکز و حمایت بیشتر می‌توان در این زمینه هم به قهرمانی فکر کرد.

وی گفت: در رشته‌های دیگر مثل اتومبیلرانی، واترپلو، والیبال مردان و زنان و شطرنج هم که سایپا همیشه روی سکو بوده، تلاش خواهیم کرد که علاوه بر حفظ این جایگاه‌ها، به کمتر از قهرمانی فکر نکنیم.

سید جواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به تازگی با صدرو حکمی امیرحسین تابع جماعت را به سرپرستی باشگاه سایپا منصوب کرده است.