به گزارش افکارنیوز،

کریم انصاری‌فرد به طور رسمی به بازیکن باشگاه آ.اک آتن یونان لقب گرفت و اولین مصاحبه رسمی خود را با سایت باشگاه انجام داد.

اخبار ورزشی- مهاجم ایرانی در اولین مصاحبه خود با آ.اک آتن یونایتد گفت: من بسیار خوشحالم که عضوی از تیم هستم. می‌دانم که آ.اک تیمی بزرگ و قدیمی در یونان است. از قبل هم می‌دانستن که برای طرفداران چقدر این باشگاه مهم است. بنابراین بسیار خوشحالم که به این تیم آمدم و امیدوارم در فصل جدید به اهدافمان دست یابیم.

کریم انصاریفرد ادامه داد: در اینجا بازیکنی نیست که فقط به خودش فکر کند و همه ما برای رساندن آ.اک به جایی که طرفداران خوشحال شوند تلاش می‌کنیم. می‌خواهیم در جایی در لیگ یونان قرار گیریم که ریاست،‌ اعضای این باشگاه و همه خوشحال باشند. به همین دلیل، وظیفه من این است که حداکثر توانم را خرج تیم و لباسی که بر تن دارم کنم. باید باعث افتخار طرفداران شویم. این مهمترین چیز برای من است.

انصاری‌فرد خاطر نشان کرد. می‌دانم که همیشه هدف و آمال آ.اک بردن جام‌هاست و ما برای این افتخار تلاش می‌کنیم. من فکر می‌کنم که این مهمترین چیز است و هدفم این است که برای بردن جام‌ها در مسابقات حاضر شوم.

ستاره ایرانی گفت: من خاطرات خوب و بدی در فوتبال یونان در ذهنم دارم. برای من بسیار زیباست که دوباره به فوتبال اروپا و چنین باشگاه بزرگی بازگشتم. بسیار هیجان‌زده هستم و فکر می‌کنم که می‌توانم عملکرد خوبی داشته باشم. تمام تلاشم را به کار خواهم گرفت و بسیار هیجان زده هستم که در اینجا حضور دارم.

انصاری فرد در انتها گفت: بزرگترین پیامم به طرفداران این است که من می‌دانم این باشگاه چقدر برای شما مهم است، به من همانگونه که به باشگاهتان اعتقاد دارید اطمینان کنید. این مسئله برای من بسیار اهمیت دارد. من تمام توانم را در زمین فوتبال می‌گذارم و بسیار خوشحال و مفتخرم. به شما قول می‌دهم.

انصاری  فرد همچنین اولین تمرین خود را با آ.اک یونان به ثبت رسانید و در تمرینات شرکت کرد.