به گزارش افکارنیوز،

رابطه فرهاد مجیدی و احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال چند روزی است شکراب شده و این ماجرا تا فینال حذفی هم ادامه خواهد داشت. سرمربی آبی ها با وجود درخواست مدیرعامل باشگاه برای دیدار در روز دوشنبه اما این دعوت را نپذیرفت تا نشان دهد همچنان از سعادتمند دلخور است.

اخبار ورزشی- از این رو فرهاد مجیدی با وساطت مجید نامجومطلق دستیارش و وریا غفوری کاپیتان استقلال قبول کرده مقابل تراکتور در فینال حذفی روی نیمکت بنشیند و تیمش را هدایت کند منتهی مجیدی طبق اعلامی که داشته قصد دارد بعد از این مسابقه استقلال را ترک کند.

نکته قابل توجه درباره سرمربی جوان آبی ها اما این است که او مدت ها است در هیچ نشست خبری حضور نیافته و هیچ مصاحبه رسمی با رسانه ها نداشته است. مجیدی فقط یکی دو بار طی ماه های گذشته در صفحه شخصی اش به برخی مسائل واکنش نشان داده و حالا به نظر می‌رسد او بعداز دیدار با تراکتور بالاخره روبه روی خبرنگاران بنشیند.

سرمربی قصد دارد بعد از دیدار با تراکتور صحبت های خود درباره چند ماه گذشته و اتفاقاتی که افتاده را به طور کامل شرح بدهد و بعد از این مصاحبه از استقلال خداحافظی کند.

البته این در شرایطی است که طی روزهای آینده و قبل از مسابقه فینال اتفاق ویژه‌ای رخ ندهد.خصوصا اینکه سعادتمند مدیرعامل استقلال در سفر به مشهد نیز همراه آبی ها خواهد بود و ممکن است در این سفر مقدمات صحبت با مجیدی برای او فراهم شود.