به گزارش افکارنیوز،

وحید علیپور در مراسم معارفه سیدمهدی رحمتی به عنوان سرمربی جدید شهرخودرو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما 2 سال است که با ایشان کار کرده‌ایم و کاملاً با روحیات ایشان آشنایی داریم و به این نتیجه رسیدیم که رحمتی می‌تواند به باشگاه کمک کند. در حال حاضر اکثر سرمربیان موفق لیگ برتر جوان هستند. سیدمهدی رحمتی هم باید از جایی کارش را شروع می‌کرد. رحمتی پتانسیل بسیار خوبی دارد و می‌تواند با کادر فنی قوی که دارد در این تیم موفق شود. ما به ایشان اعتماد کامل داریم. 

اخبار ورزشی- قائم مقام باشگاه شهرخودرو در مورد جذب بازیکنان جدید اظهار داشت: با 5-6 بازیکن جدید قرارداد امضا کرده‌ایم. از یکی دو روز آینده برخی از آنها در تمرین حاضر می‌شوند اما به دلیل ملاحظاتی که داریم فعلاً اسامی آنها را اعلام نمی‌کنیم. باشگاه در مورد سرلک و جعفری تاوان شدیدی داد به همین دلیل تا قراردادها قطعی نشود آنها را اعلام نمی‌کنیم ولی ظرف یکی دو روز آینده برخی از آنها به ما اضافه خواهند شد.

علیپور در مورد جدایی برخی بازیکنان از شهرخودرو گفت: همه اعضای باشگاه قرارداد 3 تا 5 ساله دارند و هیچکس از جمع ما جدا نمی‌شود.

وی در مورد پیشنهاد خارجی حسین مرادمند اظهار داشت: ایشان هم از فردا در تمرینات حاضر خواهند شد و اکبر صادقی هم در جمع ما حضور دارد.