به گزارش افکارنیوز،

سعید آقایی، مدافع چپ فصل گذشته سپاهان که سابقه دعوت شدن به تیم ملی را هم در کارنامه دارد جزو بازیکنانی است که مشتریان زیادی در بازار نقل و انتقالات دارد ولی گفته می‌شود در آستانه پیوستن به پرسپولیس قرار دارد. از همین‌رو با این بازیکن تماس گرفتیم تا در مورد مقصد آینده اش و همچنین فصلی که گذشت گپ بزنیم. صحبت‌های آقایی را در ادامه می‌خوانید.

اخبار ورزشی- فصل پر‌فرازونشیبی را پشت‌سر گذاشتی!
سعید آقایی: بله همین‌طور است. من فصل را بسیار خوب شروع کردم و مهره فیکس تیم بودم ولی از میانه‌های فصل یکسری مشکلات برایم به وجود آوردند و کلاً تمرکزم را به‌هم زدند. مطمئن باشید در فصل جدید سعید متفاوتی را می‌بینید، چون انگیزه زیادی دارم.

خیلی‌ها از پرسپولیس به‌عنوان مقصد نهایی تو نام می‌برند. سرانجام مذاکراتت با این تیم به کجا رسید؟
سعید آقایی: واقعیت این است که من هم با پرسپولیس و هم با تراکتور حرف زده و مذاکره کردم و از آن‌ها وقت گرفتم تا فکر کنم. قرار است امروز به آن‌ها جواب بدهم و تیم آینده‌ام را از بین این دو تیم انتخاب کنم.

از پرسپولیس چه کسی با تو تماس گرفت؟
من با خود یحیی گل‌محمدی حرف زدم. ایشان از بزرگان فوتبال ما هستند و کارنامه درخشانی هم در مربیگری دارند.

از استقلال هم پیشنهاد داشتی؟
سعید آقایی: راستش اهل بازارگرمی نیستم ولی شنبه از سوی استقلالی‌ها با من تماس گرفتند و پیشنهاد دادند ولی پاسخ من منفی بود.

چرا؟
سعید آقایی: واقعیتش این است که از اول من با پرسپولیس و تراکتور حرف زدم و روی این دو تیم تمرکز کردم و نمی‌خواستم به بقیه تیم‌ها فکر کنم به همین دلیل درست نبود که به این پیشنهاد فکر کنم.

به بازگشت به تیم ملی فکر می‌کنی؟
سعید آقایی: قطعاً یکی از مهمترین انگیزه‌های من برای فصل آینده همین موضوع است و تمام تلاشم را می‌کنم تا به این هدف برسم. البته امیدوارم اسکوچیچ برخلاف ویلموتس به لیگ توجه کند و بازیکنان را به دقت ببیند تا اگر کسی شایسته است دعوت شود.