به گزارش افکارنیوز،

مسعود سلطانی‌فر در جلسه خصوصی‌سازی سرخابی‌ها ، بر ضرورت سرعت بخشیدن به روند برگزاری مجمع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تأکید و این اقدام را برای تسریع در فرآیند ورود به بازار سرمایه، مهم ارزیابی کرد.

اخبار ورزشی- وزیر ورزش و جوانان در این جلسه، در جریان آخرین وضعیت فرآیند واگذاری قرار گرفت و موارد مختلفی را نیز برای حرکت با برنامه و بر اساس زمان‌بندی از پیش تعیین شده، برای ورود سهام به بازار سرمایه مطرح کرد.

جلسه هماهنگی خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در استمرار جلسات هفتگی و برای بررسی آخرین وضعیت دو باشگاه در آستانه واگذاری سهام به بازار سرمایه، عصر امروز (سه‌شنبه) با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، ابوالقاسم شمس معاون خصوصی‌سازی، مهدی علی‌نژاد، جمشید تقی‌زاده و ژاله فرامرزیان معاونان وزارت ورزش و جوانان و مدیران دو باشگاه برگزار شد.

در این جلسه همچون هفته‌های گذشته، آخرین وضعیت دو باشگاه در راستای واگذاری قانونی مالکیت ورزشگاه‌های متعلق به استقلال و پرسپولیس، صورت وضعیت‌های مالی و دیگر موارد مرتبط بررسی شد.

بنا به دستور وزیر ورزش و جوانان، جلسات خصوصی‌سازی این دو باشگاه از 18 فروردین ماه که شورای عالی واگذاری با خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس موافقت کرد، به صورت هفتگی برای سرعت بخشیدن به فرآیند واگذاری سهام این دو باشگاه با حضور مسعود سلطانی‌فر، معاونان وزیر، مسئولان سازمان خصوصی‌سازی و مدیران دو باشگاه برگزار شده است.