به گزارش افکارنیوز،

محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی امروز با حضور در تمرین تیم فوتبال تراکتور با کادر فنی و بازیکنان این تیم به گفتگو پرداخت.

اخبار ورزشی- محمدرضا پورمحمدی در حاشیه بازدید خود از تمرین تیم فوتبال تراکتور گفت: چشم امید مردم استان و بسیاری از هموطنان در سراسر کشور به درخشش تیم فوتبال تراکتور در بازی فینال جام حذفی است.

 وی افزود: باوجود بسیاری از محدودیت ها و بویژه مشکلات ناشی از کرونا ، بازیکنان این تیم از همدلی و روحیه  بسیار خوبی برخوردار هستند.

 پورمحمدی ادامه داد: امیدواریم روز پنج شنبه و در بازی حساس فینال جام حذفی فوتبال کشورمان، شاهد درخشش بازیکنان غیرتمند و شایسته این تیم در مقابل استقلال تهران باشیم.

 استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با آرزوی موفقیت و سلامتی برای بازیکنان، کادر فنی و سایر عوامل این باشگاه عنوان کرد: وحدت و همدلی، رمز اصلی موفقیت در هر کاری است و مطمئن هستم که بازیکنان تراکتور برای سربلندی و موفقیت در بازی روز پنج شنبه نیز نهایت تلاش خود را به کار می گیرند.

 میرمعصوم سهرابی، مدیرعامل باشگاه تراکتور نیز در این دیدار با قدردانی از حضور استاندار در تمرین تراکتور از روحیه بالای تیم برای کسب عنوان قهرمانی خبر داد و عنوان کرد: همه اعضای تیم همدل و با روحیه بالا درصدد آوردن جام قهرمانی به تبریز هستند و انشالله با دعای خیر هواداران به این مهم دست خواهیم یافت.

 در حاشیه این دیدار، شال و پیراهن تیم فوتبال تراکتورسازی با امضای سه کاپیتان این تیم و تیم ملی به دکتر پورمحمدی اهدا شد.

استاندار آذربایجان شرقی نیز با اهدای تندیس و دسته گل به مدیرعامل و سرمربی این تیم از زحمات و تلاش های ارزشمند سرخ پوشان تبریزی قدردانی کرد.