به گزارش افکارنیوز،

سعید مراغه‌چیان، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شکست آبی‌پوشان پایتخت مقابل تراکتور در فینال رقابت‌های جام حذفی و کسب عنوان نایب قهرمانی این مسابقات گفت: استقلال در نیمه اول اصلا کیفیت خوبی نداشت و برنامه‌اش روی ضد حمله‌ها بود و تراکتور توانسته بود حریف را در نیمه زمین حریف ببندد اما استقلال در نیمه دوم توانست بهتر بازی کند و عملکرد وریا غفوری در این بازی کاملا مشهود و خوب بود. به نظر من اگر استقلال روی زمین بازی می‌کرد می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد.

اخبار ورزشی- او ادامه داد: استقلال می‌توانست از راه دور به گل برسد اما این اتفاق نیفتاد. تراکتور در نیمه دوم به هم ریخته بود و استقلال می‌توانست نتیجه بازی را به نفع خود تغییر دهد اما در نهایت این تراکتور بود که توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند. دروازه‌بان استقلال در نیمه اول خیلی اشتباه داشت اما در نیمه دوم دفاع‌ها خوب کار کردند و به نظر من در استقلال باید دو رقیب سرسخت باید حضور داشته باشند تا کیفیت دروازه‌بان‌ها افزایش پیدا کنند.

مراغه‌چیان در پاسخ به این سوال که مقصر باخت استقلال در فینال جام حذفی چه کسی بود؟ خاطرنشان کرد: بازیکنان با رفتن فرهاد مجیدی شرایط خوبی پیدا نکردند. به نظرم رفتن فرهاد مجیدی در آن وضعیت اشتباه بود و می‌توانست بدون این حاشیه‌ها بعد از فینال جام حذفی و قهرمان کردن تیم، حرف‌های خود را بزند. استقلال در نیمه اول به لحاظ روانی خوب نبود اما در نیمه دوم شرایط فرق کرد. ما الان خیلی ناراحتیم و  چند نفر به من زنگ زدند که تا مرز سکته رفته‌اند!

پیشکسوت استقلال در پایان گفت: باید مدیرعامل و کادر باشگاه به یک جمع‌بندی درست بعد از فینال جام حذفی برسند. سعادتمند آدم منطقی است و یکی از کسانی است که می‌خواهد برای باشگاه موفقیت کسب کند. باید از سعادتمند حمایت شود و برای آینده و وضعیت تیم تصمیم‌گیری شود. برای جام باشگاه‌های آسیا باید چند بازیکن اضافه شود و امیدوارم استقلال بتواند با تصمیم‌های خوبی که گرفته می‌شود، هیچ مشکلی برایش به وجود نیاید و ثبات در تیم حاکم شود.