به گزارش افکارنیوز،

 بحران در استقلال بالا گرفت. گمان می‌شد با قهرمانی استقلال، حاشیه‌های استعفای فرهاد مجیدی به حداقل می‌رسد، اما حالا با وجود شکست استقلال و داستان‌های زشت فرودگاه مهرآباد هنگام برگشت تیم، همه چیز به هم ریخته و این کلاف، سردرگم شده است.
اخبار ورزشی- شنیده شده امشب قرار است جلسه‌ای حساس و تعیین‌کننده در دفتر وزیر ورزش برگزار شود. در جلسه امشب، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و (شاید) احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال حاضر خواهند بود تا درباره سرنوشت مدیریتی استقلال بحث کنند. شایعه شده سعادتمند در سفر اخیرش به ایتالیا (که همین سفر دلیل همه حاشیه‌های استقلال شد) با آندره‌آ استراماچونی توافق کرد تا برای دو فصل به ایران برگردد.
باشگاه استقلال دیروز در بیانیه‌ای به صورت ضمنی این ادعا را تأیید کرده که استراماچونی به ایران خواهد آمد. مدیران سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت البته رودرروی استقلال قرار گرفتند و به دلیل فسخ یک‌طرفه قرارداد توسط استراماچونی، امکان بازگشت او به دلیل قانون منع جذب مربی و بازیکن خارجی تقریباً در حد صفر است. البته سعادتمند مدعی است استقلال در صورت عدم توافق با استراماچونی باید ۱/۷ میلیون یورو به عنوان خسارت به او بپردازد و چه بهتر که این پول برای قرارداد کاری به او پرداخت شود، اما یک اشکال بزرگ وجود دارد: اگر توافق صورت بگیرد، استراماچونی برای قرارداد جدید، پول جدید خواهد گرفت و مجانی کار نخواهد کرد.
در هر حال جلسه امشب، جلسه‌ای سرنوشت‌ساز برای استقلال خواهد بود، چون تکلیف کادر فنی این تیم را برای لیگ قهرمانان آسیا روشن خواهد کرد. کاروان آبی‌ها انتهای هفته به قطر خواهد رفت تا برای ۴ بازی باقی‌مانده در لیگ قهرمانان آماده شود. استقلال در سومین بازی از این فصل لیگ قهرمانان و در اولین دیدار از سری مسابقات متمرکز و فشرده لیگ قهرمانان در قطر (که با تصمیم AFC برگزار خواهد شد) روز ۲۴ شهریور برابر الوحده امارات بازی خواهد کرد، اما هیچ چیز در مورد کادر فنی تیم مشخص نیست.