به گزارش افکارنیوز،

محمد نژادمهدی درباره جدایی ناگهانی‌اش از تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: من پنج سال در ذوب‌آهن بازی کردم و از بازی در این تیم خاطرات خوبی دارم. باید از مسئولان باشگاه و همه آنهایی که در این مجموعه برای من زحمت کشیدند، تشکر کنم. برای ذوب‌آهن آرزوی موفقیت دارم. واقعیت این است که من چند پیشنهاد داشتم، مدتی هم صبر کردم تا مشورت بگیرم که انتخابم را انجام دهم. الان هم خوشحالم که سپاهان را انتخاب کردم.

اخبار ورزشی- وی با تمجید از تیم جدیدش خاطرنشان کرد: سپاهان جزو تیم‌های بزرگ و ریشه‌دار فوتبال ایران است و هدف این باشگاه در فصل آینده، موفقیت در لیگ برتر و جام حذفی است. ضمن اینکه سپاهان در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارد و خودمان را آماده ادامه این مسابقات می‌کنیم. در مجموع از اینکه به چنین تیمی آمدم، خوشحالم و امیدوارم در فصل آینده، قهرمانی با این تیم را در لیگ برتر تجربه کنم.

مدافع جدید سپاهان درباره رقابت با مدافعانی مثل ولسیانی، محمد طیبی، محمدرضا مهدی‌زاده، عزت پورقاز و شایان مصلح تصریح کرد: در فوتبال همیشه رقابت وجود دارد، خصوصاً در تیم‌های بزرگ. رقابت همیشه باعث پیشرفت بازیکن می‌شود و من هم باید در تمرینات بهترین عملکرد را داشته باشم تا در نهایت به هدف‌هایی که دارم، دست پیدا کنم.

«آیا قرار است محرم نویدکیا سرمربی سپاهان اصفهان شود؟»، نژادمهدی در پاسخ به این پرسش به تسنیم گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم و باشگاه در این مورد تصمیم می‌گیرد. اکنون ما زیر نظر میگوئل تکسیرا تمرین و خود را آماده مسابقات پیش رو می‌کنیم.

نژاد مهدی