به گزارش افکارنیوز،

کریم انصاری فرد، مهاجم تازه وارد آاِک یونان امروز با سایت «گازتا» یونان مصاحبه کرد و از وضعیت خودش در روزهای اول پیوستنش به این تیم صحبت کرد.

اخبار ورزشیکریم انصاری فرد درباره روزهای اول حضورش در آاِک گفت:« تیم و همبازی هایم استقبال گرمی از من کردند، از این استقبال تشکر می کنم. تجربه حضورم در یونان باعث شده تا با بسیاری از بازیکنان آشنا باشم. وقتی به آاِک آمدم با آنها تماس داشتم هرچند آنها بازیکن تیم رقیب بودند. به نظرم شروع خوبی با آاِک داشتم. طبیعی است که من نیاز به زمان دارم تا خودم را با فضای جدید هماهنگ کنم. می توانم خودم را در سریع ترین زمان ممکن وفق دهم. می خواهم در سریع ترین زمان ممکن با تیم هماهنگ شوم تا به تیم کمک کنم. تا الان همه چیز در اینجا عالی است.»

انصاری‌فرد درباره پوشیدن پیراهن شماره ۱۱ آاِک که پیش از این بر تن آروچو بود گفت: «بدون شک من از بهترین گلزنان تاریخ باشگاه آاِک اطلاع دارم و آنهایی که شماره ۱۱ را برتن کردند را می شناسم. من آروچو را می شناسم او بازیکن خوبی بود. شماره پیراهن اهمیت زیادی ندارد و مهمترین چیز عملکرد شماست. بازیکن باید برای تیمش مفید باشد. امیدوارم بتوانم مسئولیت شماره ۱۱ آاِک را به خوبی اعمال کنم. با تمام وجودم برای شادی باشگاه و هواداران تلاش می کنم و امیدوارم مستحق پوشیدن شماره ۱۱ باشم.»

لژیونر ایرانی در پیامی به هواداران آاِک گفت:«از شور و شوق آنها به این پیراهن اطلاع دارم. تمام تلاشم را می کنم تا در تمام بازی ها برنده شویم و گل های زیادی را به ثمر برسانم. به هواداران آاِک قول می دهم که از پیراهن این تیم مانند خانواده ام مراقبت می کنم. این پیراهن برای من به اندازه خانواده ام مهم است. در هر بازی تمام تلاش خود را می کنم تا هواداران آاِک شاد و سربلند باشند.»