به گزارش افکارنیوز،

 تیم فوتبال پرسپولیس عصر شنبه با شوکی غیرقابل باور مواجه شد و سرمربی خود را یک بار دیگر در مقام استعفا دید. یحیی گل‌محمدی که ۷ سال پیش با شکست در جام حذفی از سمت خود کناره گیری کرده بود، این بار به عنوان مربی قهرمان لیگ استعفا داد تا سرخ ها در آستانه سفر به دوحه برای انجام بازی لیگ قهرمانان آسیا در شوکی عمیق فرو بروند.

اخبار ورزشی- این کناره‌گیری که میزان کیفیتش امروز محک می‌خورد، به دلیل نابسامانی های مدیریتی پرسپولیس که خود را در جدایی ستاره ها، وضعیت نامطلوب پرداختی و ناکامی در نقل و انتقالات نشان داده، رقم خورد اما مشخص نیست که سرمربی پرسپولیس تا چه حد در استعفای خود جدی است.

گل‌محمدی که البته طبق گفته های دیروزش تا پایان لیگ قهرمانان آسیا سرمربی پرسپولیس خواهد ماند، اعلام کرد که قرار است دوشنبه به باشگاه پرسپولیس نامه بزند و قطع همکاری اش را اعلام کند و حالا همه منتظرند تا ببینند او در ساعات پیش رو چه تصمیمی خواهد گرفت.

نکته مهم این است که شاید اعلام نارضایتی یحیی از مدیریت پرسپولیس سبب شود تا در آخرین ساعات باقی مانده برای ارسال فهرست آسیایی، مدیران این باشگاه بتوانند بخشی از خواسته های یحیی را عملی کنند و دستکم دو سهمیه باقی مانده لیگ برتری را بخرند و با ارسال نامشان به AFC سرخ ها را با قدرت بیشتری به آسیا بفرستند.